شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > تلاش می کنیم دولت تدبیر و امید کارنامه موفقی در هرمزگان داشته باشد/باید تجربه اعتدالی موفقی در تاریخ سیاسی ایران رقم بزنیم


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩١٨٨

تاریخ:1397/03/23


دکتر همتی در نشست صمیمی با اعضای ستاد دکتر روحانی در هرمزگان:
تلاش می کنیم دولت تدبیر و امید کارنامه موفقی در هرمزگان داشته باشد/باید تجربه اعتدالی موفقی در تاریخ سیاسی ایران رقم بزنیم

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با بیان اینکه برنامه های توسعه، عمران، سرمایه گذاری و اشتغال در استان هرمزگان با جدیت پیگیری می شود، گفت: تلاش می کنیم کارنامه موفقی از عملکرد دولت تدبیر و امید در استان هرمزگان رقم بزنیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست صمیمی با اعضای ستاد دکتر روحانی در استان هرمزگان، عنوان کرد: مردم در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری در سال گذشته با رای بسیار بالاتر نسبت به دوره یازدهم، دکتر روحانی را به عنوان رئیس جمهور برگزیدند و این رای بیانگر خواست مردم برای تداوم سیاست های اعتدال گرایانه در کشور است.

وی ادامه داد: مردم با این رای نشان دادند که از معدل عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه سیاست داخلی و خارجی رضایت داشتند و همچنان می خواهند مشکلات کاهش یابد و کشور توسعه بیشتری پیدا کند.

استاندار هرمزگان افزود: امروز ما وظیفه داریم به شکلی کار کنیم که تجربه اعتدالی موفقی در تاریخ سیاسی ایران بماند و به عنوان مرجعی برای آیندگان محسوب شود.

همتی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید به ریاست دکتر روحانی در سال 92 در شرایطی کار را آغاز کرد که کشور با رشد اقتصادی منفی و تورم بسیار بالا مواجه بود اما در این دولت ضمن مثبت شدن روند رشد اقتصادی، تورم نیز کاهش چشمگیری پیدا کرد.

همتی با اشاره به مذاکرات هسته ای، خاطرنشان کرد: با هدایت های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، تدابیر دولت و تلاش تیم مذاکره کننده توافق هسته ای یا برجام شکل گرفت که دستاوردهایی برای کشور به همراه داشت اما دستاوردهای برجام در آینده بیشتر روشن خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان خروج آمریکا از برجام را نشان دهنده بدعهدی این کشور دانست و اظهار داشت: اگر این معاهده بین المللی تنها به سود آمریکا بود بدون شک از آن خارج نمی شد و دولت آمریکا می خواست با خروج از برجام، ایران را عصبانی کند و تحت فشار قرار دهد.

همتی گفت: اما در این مرحله نیز با سعه صدر، تدبیر و هماهنگی خوب میان مقامات عالی رتبه کشور، استراتژی مناسبی از سوی جمهوری اسلامی ایران اتخاذ شد تا به شرط ماندن اروپایی ها در برجام و تامین منافع ایران، این توافق ادامه یابد.

همتی با بیان اینکه دشمن اقتصاد ایران را مورد هدف قرار داده است، اضافه کرد: در چنین فضایی به پایداری در اقتصاد و کنترل و آرامش این عرصه نیاز داریم.

استاندار هرمزگان یادآور شد: آمریکا می خواست با خروج از برجام به اقتصاد ایران شوک وارد کند اما در این شرایط رفتار دولت بسیار خوب و به موقع بود و موفقیت های بسیار خوبی نیز داشته است.

همتی با بیان اینکه برنامه های توسعه، عمران، سرمایه گذاری و اشتغال در استان هرمزگان با جدیت پیگیری می شود، افزود: تلاش می کنیم کارنامه موفقی از عملکرد دولت تدبیر و امید در استان هرمزگان رقم بزنیم.

شماره خبر : ٩١٨٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.