شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > گمرکات و بنادر هرمزگان برای توسعه صادرات کالا‌های غیر نفتی به صورت شبانه روزی خدمات رسانی کنند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩١٨٥

تاریخ:1397/03/23


استاندار هرمزگان در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان:
گمرکات و بنادر هرمزگان برای توسعه صادرات کالا‌های غیر نفتی به صورت شبانه روزی خدمات رسانی کنند

استاندار هرمزگان گفت: برای توسعه صادرات کالا‌های غیر نفتی خدمات رسانی در گمرکات و بنادر استان به صورت شبانه روزی باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان هرمزگان با بیان اینکه هدف گذاری هرمزگان برای صادرات کالا‌های غیرنفتی تا پایان سال جاری بیش از سه میلیارد دلار است، عنوان کرد: در دو ماهه نخست سال جاری بیش از هشت درصد از این تعهد محقق شده است.

وی خواستار تسریع در روند صادرات کالا‌های غیرنفتی از هرمزگان شد و افزود: برای توسعه صادرات کالا‌های غیر نفتی خدمات رسانی در گمرکات و بنادر استان به صورت شبانه روزی باشد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: ارتقای بنادر ملوانی و مرزی استان به صادراتی و آموزش ملوانان با هدف رونق صادرات کالا‌های غیر نفتی در دستور کار قرار گیرد.

همتی با بیان اینکه برای امسال ۲۵ میلیون دلار صادرات صنایع دستی استان هرمزگان هدف گذاری شده است، اظهار داشت: 50 دفتر گردشگری خارجی برای معرفی صنایع دستی استان آماده خدمات رسانی هستند.

وی خاطرنشان کرد: محصولات صنایع معدنی استان هم از این پس با هدف رونق بنادر کوچک استان از این بنادر صادر می ‌شوند.

شماره خبر : ٩١٨٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.