شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > ادارات کل ستادی استانداری نظارت مستمر بر عملکرد دستگاه های اجرایی استان داشته باشند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩١٨٤

تاریخ:1397/03/23


مشاور عالی استاندار هرمزگان:
ادارات کل ستادی استانداری نظارت مستمر بر عملکرد دستگاه های اجرایی استان داشته باشند

مشاور عالی استاندار هرمزگان نظارت را از الزامات سلامت کار در ادارات دانست و گفت: ادارات کل ستادی استانداری باید نظارت مستمر بر عملکرد و فعالیت های دستگاه های اجرایی استان داشته باشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، محمدباقر كشفي در نشست با مدیرکل و کارکنان اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هرمزگان یکی از الزامات مهم برای مدیران و کارکنان را آشنایی با وظایف و ماموریت ها دانست و بیان داشت: مدیران و کارکنان استانداری به عنوان دستگاه عالی حاکمیت در استان باید با ماموریت های خود آشنا باشند تا بتوانند به نحواحسن کارها را انجام دهند و اهداف را محقق سازند.

وی ادامه داد: دستورات و خواسته های استاندار باید در اولویت کار مدیران قرار گیرد و به طور جدی این دستورات اجرایی و تا حصول نتیجه پیگیری شود و هرکدام از مدیران با جدیت تمام در راستای این اهداف و همچنین وظایف ذاتی مجموعه خود، اعمال مدیریت نمايند.

مشاور عالی استاندار هرمزگان با بیان اینکه هدف پیشرفت استان هرمزگان است، افزود: موفقیت مجموعه دولت در استان افزایش رضایتمندی مردم و تقویت اعتماد عمومی نسبت به حاکمیت را در پی خواهد داشت.

کشفی خواستار بازبینی در روش های اجرای کار از سوی مدیران و کارشناسان دستگاه ها به خصوص در مجموعه استانداری شد و عنوان کرد: استفاده از شیوه های بدیع و نوآوری و خلاقیت از الزامات کار است چون روش های قدیمی دیگر پاسخگو نیست.

وی تاکید کرد: ضرورت دارد برای دستیابی به موفقیت، آموزش دائم و مستمر نیروی انسانی دستگاه ها و سازمان ها مورد توجه باشد و برگزاری دوره های آموزشی توجیهی و عملیاتی در دستور کار قرار گیرد.

دستیار ارشد استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: باید از روزمرگی و برنامه روزی به سمت برنامه ریزی و داشتن افق گام برداریم و از انجام کارهای تکراری بي اثر و بي خاصيت بپرهیزیم که اگر با این شیوه کارها صورت گیرد، طرح های بزرگ و اقدامات اساسی در استان قابل اجراست.

کشفی نظارت را از الزامات سلامت کار در ادارات دانست و تصریح کرد: ادارات کل ستادی استانداری باید نظارت مستمر بر عملکرد و فعالیت های دستگاه های اجرایی استان داشته باشند که اداره کل بازرسی استانداری تکالیف مهمی در این زمینه بر عهده دارد.

وی اضافه کرد: موضع دستگاه عالی دولت در استان نباید ضعیف باشد بلکه مديران استانداری باید مقتدرانه و جدی عمل کنند.

مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان تکریم ارباب رجوع در دستگاه ها و به خصوص استانداری را مورد تاکید قرار داد و افزود: ما باید خود را خادم مردم بدانیم و بر این اساس خوش رویی و رفتار مناسب و برخورد اقناعي با مراجعه کنندگان به ادارات باید به عنوان یک اصل مهم مورد توجه باشد.

شماره خبر : ٩١٨٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.