شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٨٩٤

تاریخ:1397/02/27پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

استاندار هرمزگان در پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات را گرامیداشت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتباطات از مقوله های جدی در زندگی بشر امروز است تا جایی که این دوران را عصر ارتباطات نامیده اند و روز به روز شاهد تحول در این عرصه با بهره گیری از شیوه های نوین ارتباطی هستیم.

پیشرفت های چشمگیر در تجهیزات ارتباطی در بستر اینترنت و فضای مجازی، سهولت امر ارتباطات را برای جامعه بشری فراهم ساخته و موجب تبادل حجم عظیمی از اطلاعات میان مردم شده است.

ایران اسلامی نیز در عرصه ارتباطات رشد قابل توجهی را به ویژه در سالیان اخیر تجربه کرده است و دولت تدبیر و امید از ابتدای فعالیت یکی از برنامه های مهم خود را دسترسی آسان مردم در تمامی مناطق کشور به وسایل ارتباطی قرار داد و امروز شاهد هستیم که شهرها و روستاهای سراسر کشور تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار گرفته اند.

در سایه پیشرفت تجهیزات ارتباطی در کشور، شاهد رونق کسب و کار در فضای مجازی و ایجاد شغل های بسیار از این طریق به خصوص برای نسل جوان هستیم که نشان از درایت و سیاست مناسب دولت در این عرصه دارد.

در عرصه ارتباطات، روابط عمومی ها نهادی مهم برای برقراری ارتباط با مخاطبین و جامعه هدف دستگاه های اجرایی محسوب می شوند که هر دستگاهی برای رسیدن به موفقیت باید تقویت روابط عمومی را به عنوان بازوی مهم مجموعه خود مورد توجه قرار دهند.

روابط عمومی ها باید ضمن برقراری ارتباط دو سویه میان مجموعه خود و جامعه هدف، اقدامات و تلاش های دستگاه ها را به اطلاع مردم رسانده و در عین حال خواسته ها و مشکلات مردم را به مدیران هر دستگاه منتقل کنند تا تحقق این مطالبات با سرعت بیشتری صورت گیرد.

با توجه به پیشرفت ابزارهای ارتباطی و دسترسی مردم به فضای مجازی، روابط عمومی ها می توانند از جنبه های مختلف و با هنرمندی بیشتر در راستای آگاهی بخشی و انعکاس فعالیت ها و فرهنگ سازی اقدام کنند.

گام برداشتن در راستای نهادینه سازی و تحقق سیاست های کلان کشور از وظایف مهمی است که روابط عمومی ها بر عهده دارند که با توجه به نامگذاری سال جاری به عنوان حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری و برنامه های رئیس جمهوری و دولت برای تحقق این امر، روابط عمومی ها نیز باید به طور جدی به این موضوع مهم وارد شده و توانمندی خود را در جهت رونق تولید ملی به کار بگیرند.

اینجانب فرارسیدن 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات را به فعالان این عرصه در سراسر کشور تبریک می گویم و از کوشش شبانه روزی و خستگی ناپذیر تلاشگران روابط عمومی و ارتباطات در استان هرمزگان تشکر و قدردانی می نمایم.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٨٨٩٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.