78
استانداری هرمزگان - اخبار > قدردانی استاندار هرمزگان از حضور حماسی و تماشایی مردم در راهپیمایی 22 بهمن
آخرین اخبار
اخبار > قدردانی استاندار هرمزگان از حضور حماسی و تماشایی مردم در راهپیمایی 22 بهمن


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٨٢٣٦

تاریخ:1396/11/22قدردانی استاندار هرمزگان از حضور حماسی و تماشایی مردم در راهپیمایی 22 بهمن

استاندار هرمزگان با صدور پیامی از حضور گسترده، حماسی و تماشایی مردم سراسر هرمزگان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

هرمزگانی های بیدار و هوشیار، با نشاط و صلابتی مثال زدنی در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضوری حماسی و تماشایی را در راهپیمایی 22 بهمن و جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خلق کردند.

حضور اقشار مختلف مردم هرمزگان همگام با مردم سراسر کشور در راهپیمایی 22 بهمن، اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشید تا دنیا بداند که این ملت همچنان در دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی محکم و استوار ایستاده است.

مردم با این حضور تماشایی ثابت کردند که حتی یک لحظه از راهی که در طول 39 سال گذشته پیموده اند عقب نخواهند نشست و با قدرت در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی گام برمی دارند.

اینجانب از حضور گسترده، حماسی و تماشایی آحاد مختلف مردم مومن و انقلابی استان هرمزگان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی می کنم و به آنان اطمینان می دهم که تمام توان خود را در جهت خدمت صادقانه، رفع مشکلات و ساختن هرمزگانی آبادتر به کار خواهیم بست.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٨٢٣٦
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.