78
استانداری هرمزگان - اخبار > بازدید استاندار هرمزگان از روند احداث چهار طرح تولیدی، خدماتی و گردشگری در بندرعباس
آخرین اخبار
اخبار > بازدید استاندار هرمزگان از روند احداث چهار طرح تولیدی، خدماتی و گردشگری در بندرعباس


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٣٢٨

تاریخ:1396/08/15بازدید استاندار هرمزگان از روند احداث چهار طرح تولیدی، خدماتی و گردشگری در بندرعباس

استاندار هرمزگان به همراه رئیس مجمع نمایندگان استان و جمعی از مسئولان از روند احداث چهار طرح تولیدی، خدماتي و گردشگری در بندرعباس بازدید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از بازديد از اين طرح‌ها، عنوان كرد: این طرح‌ها شامل دو مجموعه پرورش میگو، پارک آبی و میدان میوه و تره بار بندرعباس است که تا پایان سال به بهره برداری می‌رسند.

وي ادامه داد: در جلسه‌اي با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی مشکلات و موانع این طرح‌ها كه با سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در حال احداث است، بررسی می‌شود.

استاندار هرمزگان افزود: دو طرح میدان میوه و تره بار و پارک آبی از مجهز‌ترین و مدرن‌ترین مجموعه‌های جنوب کشور است که با پیشرفت فیزیکی خوب در دست ساخت است.

همتي تصريح كرد: با راه اندازی دو سایت پرورش میگو در بندرعباس نیز ظرفیت‌های صادراتی هرمزگان افزایش می‌یابد.
شماره خبر : ٦٣٢٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.