78
استانداری هرمزگان - اخبار > ظرفیت عظیمی به پشتوانه حضور جوانان در هلال احمر وجود دارد
آخرین اخبار
اخبار > ظرفیت عظیمی به پشتوانه حضور جوانان در هلال احمر وجود دارد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٣١٦

تاریخ:1396/08/14


دکتر همتی در ديدار شورای مرکزی کانون‌های جوانان هلال احمر استان:
ظرفیت عظیمی به پشتوانه حضور جوانان در هلال احمر وجود دارد

استاندار هرمزگان گفت: ظرفیت عظیمی به پشتوانه حضور جوانان در هلال احمر وجود دارد که باید قدردان حضور جوانان استان هرمزگان در اين جمعيت بود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در ديدار با اعضای شورای مرکزی مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان كه به مناسبت هفتادمین سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد، عنوان كرد: یکی از خصوصیات خوب هلال احمر مشارکت جوانان در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های این جمعیت است و با تکیه برنیروی جوان می توان حماسه آفرید.

وي ادامه داد: فعالیت‌های هلال احمر فعالیت‌های ارزشمندی است که از سوی جوانان رهبری و مدیریت می‌شود.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: ظرفیت عظیمی به پشتوانه حضور جوانان در هلال احمر وجود دارد که باید قدردان حضور جوانان استان هرمزگان در اين جمعيت بود.

همتی بيان داشت: در بحث آسیب های اجتماعی و فعالیت‌های فرهنگي، اقدامات قابل قبولی توسط هلال احمر انجام پذیرفته که تداوم این فعالیت‌ها از خواسته‌های مجموعه دولت در استان است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان نيز در این نشست، عنوان كرد: جمعیت هلال احمر با اعتقاد به نیروی جوان فعالیت‌های متعددی را در سطح استان انجام داده است.

علي اعمی افزود: باورپذیری و حس مسئولیت‌پذیری جوانان و بهره‌گیری از توان آنان برای اجرای برنامه‌ها یکی از اولویت های جمعیت هلال احمر است.

معاون امورجوانان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان نيز در اين نشست، اظهار داشت: در سال جاری بیش از دو هزار جوان در استان هرمزگان در برنامه‌ها و فعالیت‌های حوزه جوانان هلال احمر حضور و مشاركت داشتند.

رفیعی بندری اضافه کرد: توسعه فعالیت‌های عام المنفعه و بشردوستانه در سطح استان هرمزگان به مدد و همراهی خود جوانان در حال اجراست.

وی تصریح کرد: مجامع کانون‌های جوانان محلی برای ارائه تئوری‌های نو و بکر و بهره‌بردن از ذهن خلاق جوانان است.


شماره خبر : ٦٣١٦
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.