78
استانداری هرمزگان - اخبار > راه اندازي پروازهاي هواپيماهاي ATR گامي در راستاي توسعه هرمزگان است
آخرین اخبار
اخبار > راه اندازي پروازهاي هواپيماهاي ATR گامي در راستاي توسعه هرمزگان است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٠٤٧

تاریخ:1396/07/20


دکتر همتی در فرودگاه بندرلنگه:
راه اندازي پروازهاي هواپيماهاي ATR گامي در راستاي توسعه هرمزگان است

استاندار هرمزگان گفت: راه اندازي پروازهاي هواپيماهاي ATR در راستاي توسعه هرمزگان و منطقه جنوب كشور بوده و كمك بسيار خوبي در اين راستا خواهد داشت.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از بازديد از فرودگاه بندرلنگه كه به همراه مديرعامل شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) انجام شد، اظهار داشت: امروز اولين پرواز نسل جديد هواپيماي ATR كه پس از برجام خريداري شده در هرمزگان انجام شد.

وي ادامه داد: دو فروند از اين نوع هواپيما در هرمزگان مستقر مي‌شود و در مسيرهاي درون استان هرمزگان و همچنين استان‌هاي همجوار تردد خواهد داشت كه استقرار اين هواپيماها كمك خوبي به مردم هرمزگان خواهد داشت.

استاندار هرمزگان با بيان اينكه هرمزگان در منطقه بسيار مهمي قرار دارد، افزود: نقش اين استان براي كشور استراتژيك است و بهترين موقعيت براي توسعه را دارد.

همتي تصريح كرد: راه اندازي پروازهاي هواپيماهاي ATR در راستاي توسعه هرمزگان و منطقه جنوب كشور بوده و كمك بسيار خوبي در اين راستا خواهد داشت.

وي با بيان اينكه در حال پيگيري براي توسعه دامنه فعاليت‌هاي تجاري و اقتصادي در هرمزگان هستيم، اضافه كرد: مردم هرچه قدر از اين پرواز راه اندازي شده استقبال بيشتري داشته باشند، موجب افزايش چنين پروازهايي در استان خواهد شد.

شماره خبر : ٦٠٤٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.