78
استانداری هرمزگان - اخبار > مديركل دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري هرمزگان منصوب شد
آخرین اخبار
اخبار > مديركل دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري هرمزگان منصوب شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٧٩١

تاریخ:1396/06/21


با حكم استاندار هرمزگان؛
مديركل دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري هرمزگان منصوب شد

استاندار هرمزگان در حكمي ابراهيم فرهادي نيا را به سمت مديركل دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري هرمزگان منصوب كرد.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در متن حكم دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان خطاب به ابراهيم فرهادي نيا آمده است:

با عنايت به سوابق و تجارب مفيد جنابعالي، به موجب اين حكم به سمت مديركل دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري منصوب مي شويد.

اميد است با اتكال به خداوند متعال و در چارچوب وظايف قانوني در اجراي منويات مقام عظماي ولايت حضرت آيت الله خامنه اي (مدظله العالي) و تحقق اهداف و برنامه هاي دولت تدبير و اميد موفق و مويد باشيد. توفيق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از درگاه احديت مسئلت مي نمايم.

شايان ذكر است؛ ابراهيم فرهادي نيا پيش از اين سرپرست دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري هرمزگان بود و سوابقي همچون بخشدار كيش و معاون فرمانداري بندرلنگه را در كارنامه دارد.

شماره خبر : ٥٧٩١
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.