يکشنبه ٢٢ فروردين ١٤٠٠
آخرین اخبار
تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/واحدهای متخلف پلمپ می‌شوند/شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند/استفاده از ماسک و عدم حضور در اماکن پرتجمع سیر بیماری را کاهش می‌دهد/افرادی که قرنطینه را رعایت نکنند مجازات قانونی می‌شوند/دورکاری دو سوم کارکنان ادارات در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/مأموریت های غیرضرور لغو شود/فعالیت های آموزشی، فرهنگی و مراسم های مذهبی تعطیل است/برگزاری مراسم عروسی ممنوع است و دهیاران در روستاها مسئول مستقیم اجرای این قانون در روستاها هستند/فرمانداران مبادی ورودی شهرها را کنترل کنند/ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است/تردد خودروهای شخصی از ساعت 22 تا ساعت 3 بامداد ممنوع است
اخبار > ملت ایران اسلامی با مقاومت و ایستادگی در برابر بی سابقه ترین تحریم های ظالمانه دشمنان، توانست این دوران را با موفقیت، عزت، سربلندی و اقتدار پشت سر بگذارد/سرمایه‌گذاری‌های بزرگی در معادن فین صورت گرفته که زنجیره جدیدی از کارخانجات معدنی با اشتغال فراوان را در این بخش ایجاد می‌کند/نهایت تلاش خود را برای ارتقاء بخش فین به شهرستان انجام می‌دهیم


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٩٥
تاریخ:جمعه ١٠ بهمن ١٣٩٩

استاندار هرمزگان در سخنانی پس از نماز جمعه بخش فین مطرح کرد:
ملت ایران اسلامی با مقاومت و ایستادگی در برابر بی سابقه ترین تحریم های ظالمانه دشمنان، توانست این دوران را با موفقیت، عزت، سربلندی و اقتدار پشت سر بگذارد/سرمایه‌گذاری‌های بزرگی در معادن فین صورت گرفته که زنجیره جدیدی از کارخانجات معدنی با اشتغال فراوان را در این بخش ایجاد می‌کند/نهایت تلاش خود را برای ارتقاء بخش فین به شهرستان انجام می‌دهیم

استاندار هرمزگان گفت: ملت ایران اسلامی با مقاومت و ایستادگی در برابر بی سابقه ترین تحریم های ظالمانه دشمنان، توانست این دوران را با موفقیت، عزت، سربلندی و اقتدار پشت سر بگذارد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در سخنانی پس از نماز جمعه بخش فین شهرستان بندرعباس، با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، عنوان کرد: دشمنانی که بی سابقه ترین تحریم های ظالمانه بر علیه ملت و انقلاب اسلامی ایران را اعمال کردند، امروز از صحنه خارج و حذف شده‌اند و ملت ایران با مقاومت در برابر تحریم ها، هدایت های مقام معظم رهبری و تلاش دولت و سایر نهادها، همچنان ایستاده است.
 
وی ادامه داد: دشمنان با تحریم‌های ظالمانه و قطع درآمدهای نفتی و مبادلات بین المللی بانکی، سختی هایی بر کشور ما تحمیل کردند، اما ملت ایران با موفقیت، عزت، سربلندی و اقتدار این دوران را پشت سر گذاشت.
 
استاندار هرمزگان افزود: با وجود این تحریم های ظالمانه اما توانستیم با تلاش بسیاری از نیروها و جوانان کشورمان در همه بخش‌ها، کارهای بزرگی را انجام دهیم و در بسیاری از بخش ها به خودکفایی برسیم.
 
همتی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران از متن خود مردم است، تصریح کرد: موفقیت های بزرگ ایران اسلامی متعلق به همه ملت ایران است و توانسته‌ایم با لطف و عنایت خداوند متعال، حضور مردم، رهبری حکیمانه، انسجام و وحدت و رشادت‌ها و جانفشانی شهدا و ایثارگران به این موفقیت های بزرگ برسیم.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه منطقه فین از اصالت و قدمت طولانی برخوردار است، گفت: برای شتاب بخشیدن به توسعه این منطقه باید مردم فین هر چه بیشتر در شکوفایی استعدادهای آن مشارکت کنند.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: بخش فین از نیروی انسانی قوی و استعدادهای خوب در زمینه کشاورزی، معادن و گردشگری برخوردار است که این استعدادها در حال شکوفایی هستند.
 
همتی اظهار داشت: در زمینه معادن سرمایه‌گذاری های بزرگی در این بخش صورت گرفته که موجب اشتغال خوبی برای مردم فین شده است.
 
وی یادآور شد: با سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته زنجیره جدیدی از کارخانه سنگ آهن، کنسانتره و گندله سازی در این بخش ایجاد می‌شود که اشتغال فراوانی به همراه خواهد داشت.
 
استاندار هرمزگان از پیگیری ساخت جاده های مناسب در این بخش خبر داد و افزود: همچنین با مشارکت سرمایه گذار حوزه معدن، دبیرستان فنی و حرفه‌ای ویژه معدن در راستای آموزش نیروی انسانی در این منطقه راه اندازی خواهد شد.
 
همتی به پیگیری‌ها در راستای ارتقاء بخش فین به شهرستان اشاره کرد و بیان داشت: در این راستا تاکنون تلاش ها و پیگیری های گسترده ای صورت گرفته و گفتگوهایی با وزیر کشور نیز داشته‌ایم و نهایت تلاش خود را انجام می‌دهیم تا با هماهنگی، همدلی و همراهی موجود در استان، بتوانیم طرح ارتقاء بخش فین به شهرستان را تا پایان دولت دوازدهم به جای خوبی برسانیم.
 
وی ادامه داد: مردم فین باید خود را برای توسعه هرچه بیشتر این منطقه آماده کنند و مشارکت خوبی در این توسعه به ویژه در زمینه گردشگری داشته باشند و ما نیز تمام تلاش خود را برای ایجاد تحول در این منطقه انجام می‌دهیم.
 
استاندار هرمزگان بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد و بیان داشت: از مردم می‌خواهیم همچنان همکاری لازم را داشته باشند تا در این زمینه دچار غفلت نشویم و بتوانیم از بیماری کرونا پیشگیری و آن را مهار کنیم.

شماره خبر : ٢٣٨٩٥
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/01/22

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.