يکشنبه ٢٢ فروردين ١٤٠٠
آخرین اخبار
تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/واحدهای متخلف پلمپ می‌شوند/شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند/استفاده از ماسک و عدم حضور در اماکن پرتجمع سیر بیماری را کاهش می‌دهد/افرادی که قرنطینه را رعایت نکنند مجازات قانونی می‌شوند/دورکاری دو سوم کارکنان ادارات در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/مأموریت های غیرضرور لغو شود/فعالیت های آموزشی، فرهنگی و مراسم های مذهبی تعطیل است/برگزاری مراسم عروسی ممنوع است و دهیاران در روستاها مسئول مستقیم اجرای این قانون در روستاها هستند/فرمانداران مبادی ورودی شهرها را کنترل کنند/ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است/تردد خودروهای شخصی از ساعت 22 تا ساعت 3 بامداد ممنوع است
اخبار > بازدید استاندار هرمزگان از کارخانه تولید کنسانتره سنگ آهن هماتیتی در بخش فین شهرستان بندرعباس/تسهیل صادرات محصولات شرکت معدنی آک کهور با پیگیری استاندار هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٩٤
تاریخ:جمعه ١٠ بهمن ١٣٩٩


بازدید استاندار هرمزگان از کارخانه تولید کنسانتره سنگ آهن هماتیتی در بخش فین شهرستان بندرعباس/تسهیل صادرات محصولات شرکت معدنی آک کهور با پیگیری استاندار هرمزگان

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان از کارخانه تولید کنسانتره سنگ آهن هماتیتی در بخش فین شهرستان بندرعباس، بازدید کرد.

 
به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، این واحد تولید کنسانتره آهن با ظرفیت تولید 180 هزار تن در سال دارای اشتغال ۴۵ نفر است.
 
استاندار هرمزگان همچنین از محل احداث طرح جدید تولید کنسانتره آهن با ظرفیت تولید 500 هزار تن در سال که با سرمایه‌گذاری 103 میلیارد تومان و اشتغال 88 نفر، بازدید کرد.
 
بازدید از معدن سنگ آهن آک کهور با ظرفیت استخراج سالیانه ۳۵۰ هزار تن سنگ آهن هماتیتت و ۸۸ نفر اشتغال، دیگر برنامه استاندار هرمزگان بود.
 
در این بازدید با توجه به عدم نیاز بازار داخل به محصول تولیدی این شرکت، مقرر شد در صورت عرضه محصول این شرکت معدنی در بورس و عدم تقاضای داخلی، مقدمات صادرات محصول این شرکت و کسب مجوزهای لازم با رایزنی و پیگیری استاندار هرمزگان فراهم شود.
 
یک سرمایه گذار خارجی نیز برای مشارکت در این طرح که تا کنون بیش از ۱۹۵ میلیاردتومان در آن سرمایه گذاری صورت گرفته اعلام آمادگی کرده است.
 

شماره خبر : ٢٣٨٩٤
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/01/22

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.