پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > اصناف هرمزگان با تامین، توزیع و عرضه به موقع و دقیق کالاها نقش بزرگ و اثرگذاری در راستای حفظ آرامش و نشاط در بازار داشته‌اند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٩٦٩

تاریخ:1399/04/04


دکتر همتی در آیین تجلیل از برترین‌های اصناف استان هرمزگان:
اصناف هرمزگان با تامین، توزیع و عرضه به موقع و دقیق کالاها نقش بزرگ و اثرگذاری در راستای حفظ آرامش و نشاط در بازار داشته‌اند

استاندار هرمزگان گفت: اصناف هرمزگان با تامین، توزیع و عرضه به موقع و دقیق کالاها در راستای حفظ آرامش و نشاط در بازار کارهای بزرگ و اثرگذاری انجام داده‌اند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین تجلیل از برترین‌های اصناف استان هرمزگان، از تلاش‌های مجموعه خانواده ۴۱ هزار نفری اصناف این استان تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت: اصناف نقش بسیار مهمی در اقتصاد استان بر عهده دارند.
 
وی ادامه داد: اصناف هرمزگان با تامین، توزیع و عرضه به موقع و دقیق کالاها در راستای حفظ آرامش و نشاط در بازار کارهای بزرگ و اثرگذاری انجام داده‌اند.
 
استاندار هرمزگان افزود: در این دوران تحریم های ناجوانمردانه دشمنان و همچنین شیوع بیماری کرونا شاهد هستیم که بازاریان و اصناف استان با ایفای نقش انقلابی و جهادی خود اجازه نداده‌اند، بازار با کمبود کالا مواجه باشد.
 
همتی با اشاره به نقش مهم همه اصناف در کنترل و نظارت بر بازار، تصریح کرد: در این راستا نیز خود بازاریان اقدامات موثری در زمینه جلوگیری از گرانی در بازار داشته‌اند.
 
وی به همراهی و همکاری بسیار خوب اصناف در راستای مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و بیان داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری در واحدهای مختلف صنفی، پاساژ ها و بازارها باید همچنان تداوم داشته باشد و بازاریان می‌توانند این فرهنگ را هرچه بیشتر در جامعه نهادینه کنند.
 
استاندار هرمزگان با تأکید بر لزوم فعال تر شدن اتاق های اصناف و بازرگانی هرمزگان در راستای توسعه تجارت با کشورهای همجوار، خاطرنشان کرد: در این راستا تمامی تلاش خود را برای تسهیل صادرات و واردات کالا در استان داشته‌ایم و از اتاق های اصناف و بازرگانی نیز انتظار داریم در این زمینه فعالیت های گسترده ای داشته باشند.
 
همتی یادآور شد: فرمانداران در همه شهرستان‌های استان‌ نیز بررسی و پیگیری رفع مسائل و مشکلات واحد‌های صنفی و تولیدی را به صورت جدی با رصد و نظارت دقیق بر فعالیت ها انجام دهند.

شماره خبر : ٢١٩٦٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.