دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی برای ساخت ۴۱۲ واحد مسکونی جدید توسط خیرین مسکن ساز در استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٦٩١

تاریخ:1399/03/01


دکتر همتی در نشست با اعضای انجمن خیرین مسکن ساز استان:
هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی برای ساخت ۴۱۲ واحد مسکونی جدید توسط خیرین مسکن ساز در استان هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: بر اساس هدف‌گذاری صورت گرفته ۴۱۲ واحد مسکونی جدید توسط خیرین مسکن ساز استان هرمزگان برای اقشار هدف در شهرستان‌های مختلف این استان ساخته می‌شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با اعضای انجمن خیرین مسکن ساز استان هرمزگان، عنوان کرد: این انجمن اقدامات خوبی را در راستای ساخت مسکن برای جامعه هدف خود یعنی اقشار مستمند و کم بضاعت و همچنین خانواده های دارای دو معلول و بیشتر انجام داده است.
 
وی ادامه داد: قانون نیز معافیت هایی را برای خیرین مسکن ساز از جمله در زمینه انشعابات آب و برق و همچنین اختصاص زمین رایگان از سوی اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن در نظر گرفته است.
 
استاندار هرمزگان افزود: تاکنون از سوی انجمن خیرین مسکن ساز استان هرمزگان ۲۱۶ واحد مسکونی در شهرستان های مختلف این استان احداث شده است.
 
همتی تصریح کرد: بر اساس هدف‌گذاری صورت گرفته ۴۱۲ واحد مسکونی جدید نیز توسط خیرین مسکن ساز استان هرمزگان برای اقشار هدف در شهرستان‌های مختلف این استان ساخته می‌شود.
 
وی با بیان اینکه نماینده انجمن خیرین مسکن ساز در جلسات شورای مسکن استان حضور خواهد یافت، خاطرنشان کرد: باید خواسته های این انجمن در جلسات شورای مسکن مطرح و اقدامات لازم در راستای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات از سوی دیگر دستگاه‌های مرتبط همچون شهرداری ها، بنیاد مسکن و اداره کل راه و شهرسازی صورت گیرد.
 
استاندار هرمزگان اظهار داشت: همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا با استفاده از ظرفیت های خیرین، دستگاه‌های حمایتی و تمامی دستگاه‌های اجرایی بتوانیم برای اقشار مستمند و خانواده‌های دارای افراد معلول، مسکن بسازیم.

شماره خبر : ٢١٦٩١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.