پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > لزوم تسریع در بررسی پرونده های ارجاعی به کارگروه امور زیر بنایی/تصویب 14 طرح در کارگروه زیربنایی استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٦٣٦

تاریخ:1399/02/25


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
لزوم تسریع در بررسی پرونده های ارجاعی به کارگروه امور زیر بنایی/تصویب 14 طرح در کارگروه زیربنایی استان هرمزگان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بر لزوم تسریع در بررسی پرونده های ارجاعی به کارگروه امور زیر بنایی و توسعه روستایی، عشایر، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست این استان تاکید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در جلسه کارگروه امور زیر بنایی و توسعه روستایی، عشایر، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان هرمزگان، گفت: از 18 طرحی که در این کارگروه مورد بررسی قرار گرفت 14 طرح تایید و 4 طرح نیز برای بررسی مجدد به دستگاه مربوطه ارسال شد.
 
وی با اشاره به طرح های مطرح شده در کارگروه امور زیر بنایی و توسعه روستایی، عشایر، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان، افزود:  پرورش بز داشتی، شتر داشتی و پرورش بلدرچین از جمله طرح های مطرح شده در این کارگروه بوده است.
 
مدرس خاطرنشان کرد: از دیگر طرح‌های مطرح شده در کارگروه زیر بنایی و توسعه روستایی، عشایر، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست هرمزگان می توان به محصولات بتنی، شست و شو و دانه بندی مصالح سنگی، نیروگاه خورشیدی، آبشیرین کن، کارگاه ساخت و تولید شناور، بسته بندی آب آشامیدنی و مجتمع گردشگری اشاره کرد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان اظهار داشت: این طرح ها در شهرستان های بستک، بندرعباس، حاجی آباد، رودان، بندرخمیر و سیریک اجرا می شود.
 
وی ضمن تاکید بر اهمیت کارگروه زیر بنایی و توسعه روستایی، عشایر، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست هرمزگان از تمام اعضا خواست تا با حساسیت و دقت بیشتر نسبت به پرونده ها نظر دهند و تمام موارد از قبیل محیط زیست، منابع طبیعی و شرایط اقلیمی استان در ساخت و سازهای حریم شهرها در نظر گرفته شود.

شماره خبر : ٢١٦٣٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/12

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.