دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بودجه عمرانی استان هرمزگان در سال جاری بالغ بر هزار و شش میلیارد تومان است/لزوم تسهیل شرایط برای سرمایه گذاری بخش خصوصی/تکریم ارباب رجوع در اولویت کار دستگاه‌های اجرایی و مدیران باشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٥٩٨

تاریخ:1399/02/20


دکتر همتی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان:
بودجه عمرانی استان هرمزگان در سال جاری بالغ بر هزار و شش میلیارد تومان است/لزوم تسهیل شرایط برای سرمایه گذاری بخش خصوصی/تکریم ارباب رجوع در اولویت کار دستگاه‌های اجرایی و مدیران باشد

استاندار هرمزگان با اشاره به اعتبارات عمرانی استان در سال‌ جاری، گفت: مجموع بودجه عمرانی استان هرمزگان در بخش های مختلف در سال جاری بالغ بر هزار و شش میلیارد تومان است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان هرمزگان با اشاره به میزان اعتبارات استان هرمزگان در سال ۹۹ ، عنوان کرد: در سال ۹۹ میزان اعتبارات جاری و هزینه‌ای استان بالغ بر ۳۸۲ میلیارد تومان است.
 
وی ادامه داد: همچنین دولت این اجازه را به دستگاه‌های اجرایی داده تا اعتبارات از محل فروش اموال مازاد دستگاه ها را نیز مورد استفاده قرار دهند.
 
استاندار هرمزگان با اشاره به اعتبارات عمرانی استان در سال‌ جاری، افزود: مجموع بودجه عمرانی استان هرمزگان در بخش های مختلف در سال جاری بالغ بر هزار و شش میلیارد تومان است.
 
همتی تصریح کرد: امیدواریم این بودجه به طور کامل تخصیص یابد تا شاهد روند خوب اجرای طرح های عمرانی در استان باشیم.
 
وی بر لزوم تسهیل شرایط برای سرمایه گذاری بخش خصوصی تاکید کرد و بیان داشت: دستگاه‌های اجرایی باید با تسریع در صدور مجوزها و تخصیص زمین شرایطی را ایجاد کنند که بتوانیم به خوبی ظرفیت بخش خصوصی را در فعالیت های مختلف به کار بگیریم.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در حال حاضر متقاضیان فراوانی برای سرمایه گذاری در استان هرمزگان وجود دارد که باید به سرعت بستر را برای آنها فراهم و با رفع موانع سرمایه گذاری، شرایط رونق بیشتر اشتغال و تولید در استان را ایجاد کنیم.
 
همتی تاکید کرد: مدیران باید پاسخگوی مردم باشند و تکریم ارباب رجوع را از اولویت‌های خود بدانند.

شماره خبر : ٢١٥٩٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.