دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بررسی و تصویب ۱۶ طرح گردشگری، صنعتی، دامپروری، شیلاتی و ورزشی در کارگروه امور زیربنایی استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٥٤٦

تاریخ:1399/02/13


استاندار هرمزگان خبر داد:
بررسی و تصویب ۱۶ طرح گردشگری، صنعتی، دامپروری، شیلاتی و ورزشی در کارگروه امور زیربنایی استان هرمزگان

استاندار هرمزگان از بررسی و تصویب ۱۶ طرح گردشگری، صنعتی، دامپروری، شیلاتی و ورزشی در کارگروه امور زیربنایی استان هرمزگان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از برگزاری دومین جلسه کارگروه امور زیربنایی و توسعه شهری، روستایی، عشایری، آمایش سرزمین و محیط زیست استان هرمزگان در سال ۹۹ ، عنوان کرد: در این جلسه ۱۶ طرح مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت که از مهمترین آنها می‌توان به تعیین تکلیف پهنه گردشگری تازیان و همچنین مکان یابی جهت احداث ورزشگاه شش هزار نفری در شهر بندرعباس اشاره کرد.
 
وی ادامه داد: سایر طرح‌ها در حوزه های صنعتی و شیلاتی در شهرستان‌های بستک، سیریک و بندرلنگه بودند که تعیین تکلیف و تصویب شدند.
 
استاندار هرمزگان افزود: در این جلسه همچنین مقرر شد، اداره امور اراضی استان نسبت به واگذاری های اراضی، گزارشی ارائه کند.
 
همتی تصریح کرد: در خصوص واگذاری های اراضی صورت گرفته در حوزه گردشگری نیز مقرر شد اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ارائه گزارش داشته باشد.
 
وی گفت: با توجه به ضرورت افزایش احداث مجتمع های خدماتی و رفاهی در سطح استان هرمزگان نیز مقرر شد، اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان گزارشی از واگذاری های اراضی صورت گرفته در محورهای شمالی، شرقی و غربی استان ارائه کند.

شماره خبر : ٢١٥٤٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.