پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > آموزش دانش آموزان استان با تلاش معلمان از طریق فضای مجازی و شبکه‌های صداوسیما به شکل مناسب انجام شده است/تهیه و ارسال درسنامه مکتوب برای دانش آموزان ساکن در مناطق فاقد پوشش اینترنتی و تلویزیونی/برنامه های آموزشی تقویتی برای موفقیت بیشتر دانش آموزان پیش دانشگاهی استان در آزمون سراسری از طریق فضای مجازی و شبکه‌های صداوسیما ارائه شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٥٤٥

تاریخ:1399/02/13


دکتر همتی در شورای آموزش و پرورش استان:
آموزش دانش آموزان استان با تلاش معلمان از طریق فضای مجازی و شبکه‌های صداوسیما به شکل مناسب انجام شده است/تهیه و ارسال درسنامه مکتوب برای دانش آموزان ساکن در مناطق فاقد پوشش اینترنتی و تلویزیونی/برنامه های آموزشی تقویتی برای موفقیت بیشتر دانش آموزان پیش دانشگاهی استان در آزمون سراسری از طریق فضای مجازی و شبکه‌های صداوسیما ارائه شود

استاندار هرمزگان گفت: در این مدت آموزش تعطیل نبوده و معلمان بزرگوار از طریق فضای مجازی و شبکه‌های تلویزیونی نسبت به تدریس و ارائه آموزش‌های لازم به دانش آموزان اقدام کرده‌اند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان با تبریک و گرامیداشت هفته معلم، از تمامی معلمان برای تربیت نسل آینده ساز کشورمان تشکر و قدردانی کرد.
 
وی در ادامه با اشاره به تعطیلی مدارس به دلیل وجود بیماری کرونا، افزود: در این مدت آموزش تعطیل نبوده و معلمان بزرگوار از طریق فضای مجازی و شبکه‌های تلویزیونی نسبت به تدریس و ارائه آموزش‌های لازم به دانش آموزان اقدام کرده‌اند.
 
استاندار هرمزگان افزود: برای دانش آموزانی که در مناطق فاقد هرگونه پوشش اینترنتی و تلویزیونی در استان هرمزگان ساکن هستند، درسنامه مکتوب توسط آموزش و پرورش استان، تهیه و ارسال شده که نتایج خوبی نیز داشته است.
 
همتی تصریح کرد: علاوه بر اینکه در یک مرحله دیگر نیز درسنامه مکتوب برای این دانش آموزان تهیه و ارسال می شود، مکاتبات و پیگیری‌هایی از طریق بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان برنامه و بودجه کشور خواهیم داشت، تا برای دانش آموزانی که در مناطق دارای پوشش اینترنتی ساکن هستند اما دستگاه های هوشمند برای آموزش از طریق فضای مجازی را ندارند، دستگاه هوشمند تهیه و در اختیار آنان قرار گیرد.
 
وی بر لزوم توجه ویژه به دانش آموزان پیش دانشگاهی در آستانه شرکت در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها، تاکید کرد و بیان داشت: از طریق فضای مجازی و صدا و سیما، برنامه های آموزشی تقویتی برای دانش آموزان پیش دانشگاهی استان تهیه و ارائه شود تا شاهد موفقیت بیشتر آنها در آزمون سراسری باشیم.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در سال جاری ۶۰۰ کلاس درس جدید در استان هرمزگان با مشارکت خیرین، بنگاه‌های اقتصادی و استفاده از بودجه‌های استانی و ملی، تکمیل و به بهره برداری می رسد.

شماره خبر : ٢١٥٤٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/12

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.