دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > طرح‌های دانش بنیان توسط دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان اجرایی شوند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٥٤٤

تاریخ:1399/02/13


استاندار هرمزگان:
طرح‌های دانش بنیان توسط دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان اجرایی شوند

استاندار هرمزگان بر لزوم اجرای طرح‌های دانش بنیان توسط دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان تاکید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست بررسی برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در سال 99 با اشاره به برنامه‌ها و پیشنهادات مطرح شده، عنوان کرد: برای احداث ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان بشاگرد، تخصیص زمین از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان انجام و عملیات آن توسط دانشگاه آزاد اسلامی استان، آغاز شود.
 
وی خواستار اجرای طرح‌های دانش بنیان در جزیره هرمز شد و افزود: این طرح‌ها در حوزه‌های بوم گردی و موزه زمین شناسی توسط دانشگاه آزاد اسلامی در هرمز اجرا و طرح جامع و استراتژیک توسعه پایدار جزیره هرمز نیز از سوی این دانشگاه تدوین و ارائه شود.
 
استاندار هرمزگان اظهار داشت: طرح‌های تحقیقاتی و دانش بنیان در زمینه پرورش میگو، کشت گلخانه‌ای و مزرعه تولید بذر نیز با اختصاص زمین از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان در شهرستان های بندرعباس، رودان و میناب توسط دانشگاه آزاد اسلامی اجرایی شوند.

شماره خبر : ٢١٥٤٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.