پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > مردم در تعطیلات نوروز در خانه بمانند و به مسافرت نروند تا چرخه انتقال ویروس کرونا قطع شود/هیچ گونه خدماتی به گردشگران در هرمزگان ارائه نمی‌شود/احتمال بارندگی گسترده در هرمزگان با توجه به پیش بینی هواشناسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٢٥٠

تاریخ:چهارشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٨


استاندار هرمزگان در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا:
مردم در تعطیلات نوروز در خانه بمانند و به مسافرت نروند تا چرخه انتقال ویروس کرونا قطع شود/هیچ گونه خدماتی به گردشگران در هرمزگان ارائه نمی‌شود/احتمال بارندگی گسترده در هرمزگان با توجه به پیش بینی هواشناسی

استاندار هرمزگان گفت: اگر در تعطیلات نوروز مردم هر چه بیشتر در خانه بمانند و از تردد و مسافرت خودداری داشته باشند، می توانیم چرخه انتقال ویروس کرونا را قطع کنیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با تاکید بر اینکه مردم به طور ویژه باید در تعطیلات نوروز به توصیه ها برای پیشگیری از بیماری کرونا توجه کنند، عنوان کرد: اگر در این ایام مردم هر چه بیشتر در خانه بمانند و از تردد و مسافرت خودداری داشته باشند، می توانیم چرخه انتقال ویروس کرونا را قطع کنیم.
 
وی ادامه داد: در تعطیلات نوروز ارائه هیچ خدماتی به گردشگران در هرمزگان پیش بینی نشده و مبادی ورودی و خروجی استان نیز به شدت کنترل و مراقبت می شوند.
 
استاندار هرمزگان افزود: هواشناسی نیز پیش بینی بارندگی گسترده در تعطیلات نوروز برای استان هرمزگان را داشته و با توجه به اینکه هیچ خدماتی در این ایام به گردشگران ارائه نمی‌شود و هیچ محلی برای اسکان آنها در نظر گرفته نشده، ممکن است گردشگران در سفر به این استان دچار مشکلاتی شوند.
 
همتی تصریح کرد: به طور جدی از مردم می خواهیم تا به توصیه ها توجه و از انجام سفر و تردد غیرضروری خودداری کنند و برای حفظ سلامتی خود و دیگران در خانه بمانند.
 
وی همچنین از تلاش گسترده پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی در استان هرمزگان برای درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت: بنگاه های اقتصادی بخش خصوصی و اتاق بازرگانی استان هرمزگان نیز کمک های بسیار خوبی در راستای خرید تجهیزات بیمارستانی در استان داشتند که از مشارکت آنان در این امر قدردانی می نمایم.

شماره خبر : ٢١٢٥٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.