پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پدافند غیرعامل نیازمند فرهنگ سازی در جامعه است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٧٤٤

تاریخ:1398/07/30


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
پدافند غیرعامل نیازمند فرهنگ سازی در جامعه است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه پدافند غیرعامل نیازمند فرهنگ سازی در جامعه است، گفت: جامعه باید از ماهیت اصلی پدافند غیرعامل آگاهی کامل داشته باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در جلسه شورای پدافند غیر عامل استان هرمزگان، افزود: حفظ و ارتقای سطح اعتماد عمومی و امید در جامعه از مهمترین عناصر پدافند غیر عامل است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: برای موفقیت در هر برنامه اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و غیره نیاز به مشارکت مردم وجود دارد و نمی توان نقش حضور مردم را نادیده گرفت و این امر تنها مختص به کشور ما نیست و تمام کشورها نیازمند همراهی مردم خود هستند.

ناجی تاکید کرد: مشارکت مردم تنها به اداره داخلی کشور خلاصه نمی شود، بلکه در حوزه نظامی نیز این حضور می تواند حماسه ساز باشد که نمونه های آن در تاریخ کم نیست، هشت سال دفاع مقدس نمونه بارز مشارکت و نقش مردم در صحنه های حساس کشور است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار کرد: تاریخ نشان داده که مردم توانسته اند با کمترین تجهیزات بسیاری از اتفاقات مهم را رقم زنند و باید از این ظرفیت خوب در راستای پدافند غیر عامل و دفاع از این مرز و بوم استفاده کرد.

وی تصریح کرد: باید فرهنگ سازی مناسبی در حوزه پدافند غیر عامل انجام گیرد و مردم را برای مشارکت در این حوزه ترغیب کرد، مطمئن باشید زمانی که مردم به درستی از ماهیت پدافند غیرعامل آگاه شوند مشارکت خواهند داشت.

شماره خبر : ١٩٧٤٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.