جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رفع مسائل جوانان باید با برنامه ریزی مناسب صورت گیرد/موضوعات پیرامون جوانان برای استانداری هرمزگان و دولت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٧٤٢

تاریخ:1398/07/30


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
رفع مسائل جوانان باید با برنامه ریزی مناسب صورت گیرد/موضوعات پیرامون جوانان برای استانداری هرمزگان و دولت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: موضوعات پیرامون جوانان برای استانداری هرمزگان و به تبع برای دولت از اهمیت ویژه ای برخورد است و باید تمامی دستگاه های متولی در مسیر رفع مسائل جوانان حرکت کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان هرمزگان، افزود: حضور سمن ها و جوانان که مسائل و مشکلات این حوزه را لمس کرده و آنها را به مدیران انتقال می دهند یکی از مزایا و امتیازات این ستاد است.

وی با بیان اینکه باید زمان بیشتری برای رفع مسائل جوانان اختصاص یابد، بیان کرد: مسائل جوانان مناسبت محور نیست که در زمان های خاص جلسات پیرامون جوانان برگزار شود بلکه جلسات هماهنگی برای رفع مشکلات جوانان باید طبق اولویت بندی و با موضوع مشخص برگزار گردد.

ناجی اضافه کرد: در برخی موارد برای رسید به هدف مطلوب باید مسیر را اصلاح کرد و در موضوع رفع مسایل جوانان نیز برای رسید به هدف مدنظر در برخی جهات نیاز به تغییر مسیر است.

وی تاکید کرد: باید مسائلی در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان استان مورد بررسی قرار گیرند که موجب رنجیده شدن این قشر شده و از اولویت بیشتری در میان جوانان برخوردار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطر نشان کرد: برخی مشکلات فعلی جامعه در مسائل جوانان گره خورد و رفع مسائل آنها موجب کاهش  بسیاری از معضلات اجتماعی خواهد شد اما باید برنامه ریزی و هدفگذاری مناسبی در این خصوص صورت گیرد.

ناجی تصریح کرد: مدیران استان باید رفع مسائل جوانان را یکی از اولویت های دستگاه خود بدانند و علاوه بر حضور مرتب در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان استان، برنامه های کاربردی نیز در این خصوص ارائه کنند.

وی با بیان اینکه متمرکز کردن انرژی دستگاه های استان می تواند زمینه رفع مشکلات و مسائل را ایجاد کند، افزود: باید بتوان انرژی و توان دستگاه های استان را برای رفع مسائل و مشکلات حوزه جوانان متمرکز ‌کرد تا بتوان گام های موثر در این خصوص برداشت.

وی تاکید کرد: باید حساسیت دستگاه های استان نسبت به مسائل پیرامون جوانان افزایش یابد و نقش موثری در کاهش مشکلات این قشر داشته باشند.

شماره خبر : ١٩٧٤٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.