دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > کارکنان استانداری نقش محوری در پیشبرد سیاست ها و برنامه‌ها و تمامی ابعاد مدیریت استان دارند/باید سیره شهیدان رجایی و باهنر را الگوی خود در راستای خدمت به مردم قرار دهیم


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٩٠٥

تاریخ:1398/06/03


استاندار هرمزگان در آیین تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان استانداری هرمزگان:
کارکنان استانداری نقش محوری در پیشبرد سیاست ها و برنامه‌ها و تمامی ابعاد مدیریت استان دارند/باید سیره شهیدان رجایی و باهنر را الگوی خود در راستای خدمت به مردم قرار دهیم

استاندار هرمزگان از تلاش، کوشش و نقش موثر مجموعه کارکنان استانداری هرمزگان در راستای پیشبرد سیاست ها و برنامه‌های استان هرمزگان، تشکر و قدردانی نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان استانداری هرمزگان با تبریک فرارسیدن هفته دولت، عنوان کرد: در شرایط خاص امروز، شاهد کوشش متفاوت و تلاش شبانه روزی و پیگیری مجموعه کارکنان استانداری هستیم.

وی ادامه داد: استانداری به عنوان هدایت گر و هماهنگ کننده همه سازمان ها، ادارات و نهادها در استان در تمامی ابعاد مدیریت استان نقش محوری ایفا می‌کند و موفقیت های حاصل شده در استان نتیجه زحمات و تلاش‌های کارکنان این مجموعه نیز می‌باشد.

استاندار هرمزگان افزود: کارکنان استانداری با ایمان، باور و اعتقاد راسخ خود به انجام وظیفه و خدمت به مردم می پردازند.

همتی تصریح کرد: خدمت به مردم در دولت جمهوری اسلامی ایران توفیق بزرگی است که نصیب مدیران و کارکنان این مجموعه شده است و باید در این راستا سیره و رفتار شهدا به ویژه شهیدان رجایی و باهنر را الگوی خود قرار دهیم.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: با تمام توان تلاش می کنیم تا شرایط مناسبی را برای مجموعه خانواده کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها در سراسر هرمزگان ایجاد کنیم.

وی از تلاش، کوشش و نقش موثر مجموعه کارکنان استانداری هرمزگان در راستای پیشبرد سیاست ها و برنامه‌های استان هرمزگان، تشکر و قدردانی نمود.

شماره خبر : ١٨٩٠٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.