يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب اسلامی و با تکیه بر توانمندی‌های نیروها و متخصصان داخلی به پیشرفت های بزرگی دست یافته است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٨٣٦

تاریخ:1398/05/30


دکتر همتی در جمع کارکنان صنایع دریایی شهید درویشی بندرعباس:
صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب اسلامی و با تکیه بر توانمندی‌های نیروها و متخصصان داخلی به پیشرفت های بزرگی دست یافته است

استاندار هرمزگان گفت: صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب اسلامی و با تکیه بر توانمندی‌های نیروها و متخصصان داخلی به پیشرفت های بزرگی دست یافته است و باید این مسیر را با اقتدار تداوم بخشیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در جمع کارکنان صنایع دریایی شهید درویشی بندرعباس، ضمن تبریک و گرامی داشت ۳۱ مرداد روز صنعت دفاعی، عنوان کرد: از تلاش‌های شبانه‌روزی و کوشش خستگی ناپذیر تمامی فعالان عرصه صنعت دفاعی به ویژه صنایع دریایی شهید درویشی بندرعباس که با ایمان، باور و تعهد به ارزش های انقلاب اسلامی در راستای تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بخش بسیار مهم و راهبردی دفاعی در حال تلاش هستند، تشکر و قدردانی می نمایم.

وی ادامه داد: اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان با تکیه بر توان داخلی به ویژه در حوزه صنعت دفاعی به دست آمده است.

استاندار هرمزگان افزود: ایران اسلامی با اتکا به توانمندی داخلی و در سایه ایمان، باور و سیاست گذاری مناسب در عرصه دفاعی به پیشرفت های بزرگی دست یافته و کشوری مقتدر و تاثیرگذار می باشد.

همتی تصریح کرد: با فراهم شدن فضا برای حضور جوانان در این حوزه و انجام تحقیق، توسعه و تولیدات گوناگون به توفیقات بزرگی در حوزه دفاعی دست یافته‌ایم که از جمله آن می توان به ساخت زیردریایی ها و شناورهای پیشرفته در مجموعه صنایع دریایی شهید درویشی بندرعباس اشاره کرد.

وی تاکید کرد: ما باید قدر نیروی انسانی توانمند خود را بدانیم و به آنها در عرصه‌های مختلف میدان دهیم، چون این امر اقتدار کشور در حوزه‌های مختلف را در پی دارد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب اسلامی و با تکیه بر توانمندی‌های نیروها و متخصصان داخلی به پیشرفت های بزرگی دست یافته است و باید این مسیر را با اقتدار تداوم بخشیم.

شایان ذکر است؛ استاندار هرمزگان به مناسبت ۳۱ مرداد روز صنعت دفاعی از مجموعه صنایع دریایی شهید درویشی بندرعباس بازدید کرد.

شماره خبر : ١٨٨٣٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.