يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > روابط عمومی ها با اطلاع رسانی صحیح و به موقع در راستای اقناع افکار عمومی حرکت کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٨٣٥

تاریخ:1398/05/30


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
روابط عمومی ها با اطلاع رسانی صحیح و به موقع در راستای اقناع افکار عمومی حرکت کنند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: روابط‌عمومی‌ها نوع نگاه خود را در خصوص اطلاع‌رسانی تغییر دهند و با اطلاع‌رسانی صحیح و به موقع در راستای اقناع افکار عمومی جامعه حرکت کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در نشست روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های استانی جهت تشریح هماهنگی برنامه‌های هفته دولت، افزود: تمامی مدیران دستگاه‌ها قبل از آغاز هفته‌ی دولت ملزم به برگزاری نشست خبری در راستای تشریح پروژه‌ها هستند تا مردم از دستاوردهای دولت در این شرایط ویژه مطلع گردند.

وی در خصوص کیفیت اخبار و انتشار آن، گفت: باید در انتشار اخبار و بازتاب آن در افکار عمومی دقت بیشتری صورت گیرد و روابط‌عمومی ها با اصحاب رسانه استان در این راستا تعامل داشته‌باشند.

میرزاد خاطر نشان کرد: در هفته‌دولت مدیران دستگاه‌ها با حضور در صداو سیما، نسبت به تشریح پروژه های قابل افتتاح خود در این ایام اقدام کنند و  مردم را جریان عملکرد زیرمجموعه خود در سراسر هرمزگان قرار دهند.

وی با بیان اینکه فضای مجازی به منزله‌ی یک فرصت است، افزود: فضای مجازی نباید به عنوان یک تهدید تلقی شود، از وظایف روابط عمومی بهره گیری و استفاده از نقاط مثبت شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی است.

شماره خبر : ١٨٨٣٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.