يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > دیدار استاندار هرمزگان با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت/توافق برای همکاری در زمینه توسعه زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی و ایجاد شهرک‌های صنعتی تخصصی در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٨٢١

تاریخ:1398/05/28دیدار استاندار هرمزگان با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت/توافق برای همکاری در زمینه توسعه زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی و ایجاد شهرک‌های صنعتی تخصصی در هرمزگان

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با مهندس محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در این دیدار جهت مشارکت در توسعه زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی هرمزگان به مبلغ ۶۰۰ میلیارد ریال، توافق و مقرر شد طی تفاهمنامه ای موضوعات توافق شده به امضای استاندار هرمزگان و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت برسد.

همکاری در خصوص توسعه شهرک‌های صنعتی موجود در هرمزگان و همچنین احداث شهرک‌های صنعتی تخصصی جدید با رویکرد استقرار صنایع وابسته به آبزی پروری با توجه به هدف گذاری انجام شده برای صادرات این محصولات، از دیگر موارد مطرح شده در این دیدار بود.

همچنین در این دیدار، احداث شهرک صنعتی تخصصی فرآورده های نفتی جهت استقرار پالایشگاه های کوچک مقیاس در هرمزگان مورد پیگیری قرار گرفت.

شماره خبر : ١٨٨٢١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.