يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > جوانان منشا تحولات بزرگ برای کشور هستند/ایجاد زیرساخت‌ها برای شکوفایی استعدادهای جوانان رویکرد جدی برنامه ریزی ها در هرمزگان است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٩٢

تاریخ:1398/05/26


استاندار هرمزگان در آیین بدرقه ورزشکاران هرمزگان به المپیاد استعدادهای برتر کشور:
جوانان منشا تحولات بزرگ برای کشور هستند/ایجاد زیرساخت‌ها برای شکوفایی استعدادهای جوانان رویکرد جدی برنامه ریزی ها در هرمزگان است

استاندار هرمزگان گفت: جوانان منشا تحولات بزرگ برای کشور هستند و نقش پیشتاز و برجسته ای در راستای پیشرفت کشور دارند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین بدرقه ورزشکاران هرمزگان به المپیاد استعدادهای برتر کشور، عنوان کرد: این کاروان ورزشی با عظمت از هرمزگان با حضور ۸۷۵ ورزشکار از ۴۲ هیئت ورزشی در قالب ۹۶ تیم ورزشی به المپیاد استعدادهای برتر کشور اعزام می شوند.

وی ادامه داد: آمادگی و نشاط خوبی میان ورزشکاران حاضر در این کاروان ورزشی وجود دارد و امیدواریم ورزشکاران استان در میان منتخبین برتر کشور حضور داشته و به تیم های ملی راه یافته و برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.

استاندار هرمزگان افزود: جوانان در مقاطع مختلف تاریخی در عرصه های متنوع نقش بی‌بدیل و مهمی در کشورمان داشته و با سربلندی برای ایران اسلامی افتخار آفرینی نموده اند.

همتی تصریح کرد: جوانان منشا تحولات بزرگ برای کشور هستند و نقش پیشتاز و برجسته ای در راستای پیشرفت کشور دارند.

وی با تاکید بر اینکه رویکرد جدی مدیریت عالی استان هرمزگان توجه به جوانان در حوزه های مختلف است، تصریح کرد: ما تلاش می‌کنیم زیرساخت‌های لازم برای بروز توانمندی ها و شکوفایی استعدادهای جوانان در استان را فراهم کنیم.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: ورزش این استان از استعداد های بسیاری برخوردار است و امیدواریم شاهد درخشش آنها در عرصه های ملی و بین المللی باشیم.

شماره خبر : ١٨٧٩٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.