يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > برنامه‌های هفته دفاع مقدس در سطح وسیع و متنوع و با نگاه به کنگره ملی شهدای استان هرمزگان تنظیم و اجرایی شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٣٥

تاریخ:1398/05/19


دکتر همتی در شورای هماهنگی دفاع مقدس استان:
برنامه‌های هفته دفاع مقدس در سطح وسیع و متنوع و با نگاه به کنگره ملی شهدای استان هرمزگان تنظیم و اجرایی شود

استاندار هرمزگان گفت: با توجه به اینکه امسال کنگره ملی شهدای استان هرمزگان برگزار می‌شود، برنامه‌های هفته دفاع مقدس نیز باید در سطح وسیع و متنوع و با نگاه به کنگره ملی شهدای استان تنظیم و اجرایی شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای هماهنگی دفاع مقدس استان هرمزگان با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس، عنوان کرد: با توجه به اینکه امسال کنگره ملی شهدای استان هرمزگان برگزار می‌شود، برنامه‌های هفته دفاع مقدس نیز باید در سطح وسیع و متنوع و با نگاه به کنگره ملی شهدای استان تنظیم و اجرایی شود.

وی ادامه داد: با برگزاری مناسب برنامه‌های هفته دفاع مقدس باید به استقبال کنگره ملی شهدای استان برویم و تا زمان برگزاری این کنگره برنامه ها به صورت مستمر برگزار شود.

استاندار هرمزگان بر لزوم برگزاری منظم برنامه‌های دیدار با خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس در استان به مناسبت این ایام تاکید کرد.

همتی با اشاره به بررسی احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس در هرمزگان، تصریح کرد: برای حفظ و ترویج ارزش‌های دفاع مقدس باید توجه ویژه‌ای داشته باشیم و بر این اساس احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس در استان مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

شماره خبر : ١٨٧٣٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.