دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > استفاده از ظرفیت قانونی فروش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی در راستای تامین اعتبار طرح های توسعه شهرستان بشاگرد در دستور کار باشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٣٤

تاریخ:1398/05/19


استاندار هرمزگان در نشست پیگیری اجرای طرح های توسعه ای شهرستان بشاگرد:
استفاده از ظرفیت قانونی فروش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی در راستای تامین اعتبار طرح های توسعه شهرستان بشاگرد در دستور کار باشد

استاندار هرمزگان گفت: در راستای تامین اعتبار طرح های توسعه شهرستان بشاگرد، باید استفاده از ظرفیت قانونی فروش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی در دستور کار باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست پیگیری اجرای طرح های توسعه ای شهرستان بشاگرد، عنوان کرد: یکی از ظرفیت های قانون بودجه سال ۹۸ جهت تامین اعتبار طرح ها و پروژه های مختلف، فروش اموال مازاد دستگاه های اجرایی است.

وی ادامه داد: در این راستا دستورالعملی تهیه شده که دستگاه های اجرایی می توانند اموال مازاد خود را به فروش رسانده و منابع حاصل از آن را جهت اجرای طرح ها و پروژه ها هزینه کنند.

استاندار هرمزگان افزود: در این راستا لازم است تا دستگاه‌های اجرایی استان که در حال انجام طرح های زیرساختی از جمله در حوزه راه و کشاورزی در شهرستان بشاگرد هستند، از این طریق نسبت به شناسایی و فروش اموال مازاد و تامین اعتبار طرح های توسعه شهرستان بشاگرد اقدام کنند.

همتی خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز تکالیفی که برای دستگاه های مختلف در شهرستان بشاگرد در نظر گرفته شده و تا پایان سال باید اجرایی شوند را در قالب کتابچه ای تدوین و بر این اساس روند اجرای پروژه ها به طور مستمر تحت نظارت و بررسی قرار گیرد.

شماره خبر : ١٨٧٣٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.