يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > دستگاه‌های اجرایی برنامه های عملیاتی خود در حوزهای سرمایه گذاری و اشتغال را ارائه نمایند/لزوم تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری در هرمزگان/تقویت زیرساخت ها در جزایر استان پیگیری شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٣٣

تاریخ:1398/05/19


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
دستگاه‌های اجرایی برنامه های عملیاتی خود در حوزهای سرمایه گذاری و اشتغال را ارائه نمایند/لزوم تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری در هرمزگان/تقویت زیرساخت ها در جزایر استان پیگیری شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی هرمزگان برنامه های عملیاتی خود را در حوزه اشتغال، سرمایه گذاری و اقتصادی ارائه نمایند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری  در نشست کارگروه تخصصی، اشتغال، سرمایه گذاری و اقتصادی استان هرمزگان با اشاره به اهمیت موضوع سرمایه‌گذاری و اشتغال، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی استان برنامه های  عملیاتی خود را در حوزه های اشتغال، سرمایه گذاری و اقتصادی به صورت کارشناسی ارائه نمایند تا تصمیمات لازم جهت اجرایی شدن آنها در شورای برنامه‌ریزی ریزی استان اتخاذ گردد.

وی در همین رابطه گفت: با توجه به اهمیت موضوع سرمایه‌گذاری در استان کلیه دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه اقتصادی، ظرفیت های سرمایه گذاری خود را جهت تسریع در کار سرمایه‌گذاران به مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان اعلام نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: مشخص بودن ظرفیت های سرمایه گذاری دستگاه‌های اجرایی به همراه موقعیت مکانی پروژه ها و مجوزهای مورد نیاز سبب تسریع در جذب سرمایه‌گذاری، کاهش روند دریافت اخذ مجوزهای لازم، کاهش هزینه وجلوگیری از اتلاف وقت می گردد.

حیدری با تاکید بر تسهیل روند اعطاء تسهیلات اشتغالزایی، تصریح کرد: با توجه به اهمیت طرح های اشتغالزایی در کاهش نرخ بیکاری استان، بانک ها روند اخذ تسهیلات توسط متقاضیان را تسهیل کنند و در اخذ وثایق مورد نیاز موانع را رفع نمایند.

وی با اشاره به اهمیت توسعه جزایر، گفت: با توجه به اهمیت و جایگاهی که جزایر استان در جذب گردشگران دارند تقویت زیرساخت ها در این مناطق و رفع موانع پیش روی طرح های سرمایه گذاری که در جزایر دنبال می گردد در دستور کار مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد تا روند روبه رشد این مناطق سرعت گیرد.

شماره خبر : ١٨٧٣٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.