دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٢١

تاریخ:1398/05/17پیام استاندار هرمزگان به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

استاندار هرمزگان با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و سایر شهدای عرصه رسانه، فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به تمامی فعالان این عرصه به ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه استان هرمزگان تبریک گفت و از کوشش خستگی ناپذیر این قشر پر تلاش در راه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی، تشکر و قدردانی نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۷ مردادماه یادآور رشادت، جانفشانی و فداکاری شهید محمود صارمی است که شجاعانه در راه انجام وظیفه مهم خبرنگاری و اطلاع رسانی، جان خود را فدا نمود و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

نامگذاری این روز به عنوان روز خبرنگار، فرصت مناسبی را ایجاد نموده تا فعالان این عرصه، شهید محمود صارمی و دیگر شهدای عرصه رسانه را الگوی خود قرار داده و به انجام وظیفه بپردازند.

خبرنگاران طلایه داران آگاهی بخشی به جامعه هستند و تلاش بی وقفه آنان رشد و بالندگی را برای جامعه به ارمغان می‌آورد.

خبرنگاران با بیان نقدهای منصفانه و تحلیل های دقیق و مبتنی بر واقعیت، در راه رفع مسائل و مشکلات جامعه، یاری گر مردم و مسئولان هستند.

امروزه در سراسر کشور و از جمله در استان هرمزگان، شاهد تلاش گسترده و کوشش خستگی ناپذیر خبرنگاران در راه اطلاع رسانی صادقانه و شفاف با استفاده از فناوری های نوین ارتباطی هستیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و سایر شهدای عرصه رسانه، فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به تمامی فعالان این عرصه به ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه استان هرمزگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و با قدردانی از تلاش های آنان، امیدوارم در راه انجام رسالت مهم خود روز به روز موفقیت های بیشتری را تجربه نمایند.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ١٨٧٢١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.