سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > جذب سرمایه‌گذاری و توسعه صادرات نقشه راه دستگاه‌های اجرایی باشد/ظرفیت سفرا و رایزن های اقتصادی برای بازاریابی محصولات تولیدی هرمزگان بکار گرفته شود/ضرورت صدور مجوزهای سرمایه گذاری در کمترین زمان ممکن


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٠٥

تاریخ:1398/05/16


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
جذب سرمایه‌گذاری و توسعه صادرات نقشه راه دستگاه‌های اجرایی باشد/ظرفیت سفرا و رایزن های اقتصادی برای بازاریابی محصولات تولیدی هرمزگان بکار گرفته شود/ضرورت صدور مجوزهای سرمایه گذاری در کمترین زمان ممکن

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی جذب سرمایه‌گذاری ها و توسعه صادرات را با بکارگیری همه ظرفیت ها در دستور کار قرار دهند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه سرمایه گذاری استان هرمزگان با اشاره به اهمیت جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی به ویژه دستگاه های اقتصادی برنامه مشخص و مدونی برای جذب سرمایه‌گذاری های داخلی و خارجی داشته باشند و فرصت های سرمایه گذاری استان را در سطحی ملی و بین‌المللی به صورت گسترده معرفی نمایند.

وی در همین رابطه افزود: با توجه به تولید گسترده محصولات خارج از فصل کشاورزی در مناطق مختلف استان به همراه فرآورده‌های نفتی و معدنی بازاریابی این محصولات در دستور کار دستگاه‌های اجرایی ذیربط با استفاده از ظرفیت بازار کشورهای حوزه خلیج فارس قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: تسهیل شرایط و صدور مجوز های مورد نیاز سرمایه گذاران برای اجرای طرح های سرمایه گذاری در کمترین زمان ممکن با حذف بروکراسی های اداری غیر ضروری نقش بسزایی در جذب بیشتر سرمایه‌گذاری ها خواهد داشت.

حیدری خاطرنشان کرد: با توجه به وجود بازار مناسب برای فروش محصولات کشاورزی، صنایع دستی، معدنی ، صنعتی و نفتی در کشورهای حاشیه خلیج فارس دستگاه‌های اجرایی ذیربط از ظرفیت سفرا و رایزن های اقتصادی کشور برای بازاریابی محصولات تولید نهایت بهره را ببرند و اتاق بازرگانی استان نیز در این رابطه فعال گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت جذب سرمایه‌گذاری و صادرات در توسعه استان ، خاطرنشان کرد: با توجه به نقش مهمی که سرمایه‌گذاری های داخلی و خارجی و همچنین صادرات محصولات تولیدی در توسعه استان، ایجاد اشتغال و افزایش تولید دارد استانداری هرمزگان سرمایه گذاران ، تولید کنندگان و دستگاه‌های اجرایی را با تمام توان در این زمینه ها برای رسیدن به اهداف مورد نظر، حمایت و همراهی خواهد کرد.

شماره خبر : ١٨٧٠٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.