يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > لزوم تسریع در روند جذب تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر در هرمزگان/دستگاه‌های اجرایی تعهدات خود در زمینه ایجاد فرصت های جدید شغلی را عملیاتی کنند/دستگاه‌های حمایتی روند جذب اعتبارات ابلاغی خود در حوزه اشتغال را تسریع کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٦٨٨

تاریخ:1398/05/15


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
لزوم تسریع در روند جذب تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر در هرمزگان/دستگاه‌های اجرایی تعهدات خود در زمینه ایجاد فرصت های جدید شغلی را عملیاتی کنند/دستگاه‌های حمایتی روند جذب اعتبارات ابلاغی خود در حوزه اشتغال را تسریع کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی و بانک ها روند جذب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی را جهت ایجاد فرصت های جدید شغلی در هرمزگان سرعت بخشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان هرمزگان با اشاره به اهمیت جذب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی و بانک ها روند جذب تسهیلات اشتغالزایی را در هرمزگان سرعت بخشند تا اعتبارات اختصاص یافته به استان از محل منابع اشتغال پایدار روستایی و فراگیر به طور کامل جذب گردد تا شاهد ایجاد فرصت های جدید شغلی در استان از محل این منابع باشیم.

وی در همین رابطه گفت: تسهیلاتی که برای اجرای طرح های سرمایه گذاری و اشتغالزایی در مناطق مختلف هرمزگان از محل منابع اشتغال پایدار روستایی و فراگیر اعطاء می گردد  منتج به اهداف مورد نظر در زمینه اشتغال  گردد و آثار اجرای طرح ها ملموس باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به ظرفیت‌های استان برای سرمایه‌گذاری و اجرای طرح های سرمایه گذاری ، تصریح کرد: مناطق مختلف هرمزگان ظرفیت های بسیار خوبی برای اجرای طرح های کلان و خرد اشتغالزایی را دارند که نیازمند برنامه ریزی برای جذب تسهیلات و اجرای طرح های اشتغال‌زایی با رفع موانع است.

وی افزود: توسعه کشت های گلخانه ای ظرفیت مهم بخش کشاورزی استان است که سرمایه گذاری در این بخش می تواند فرصت های شغلی مناسبی را در استان به ویژه مناطق روستایی ایجاد نماید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با برنامه ریزی مناسب و پیگیری، روند جذب تسهیلات اشتغالزایی را از سوی دستگاه های اجرایی و بانک ها با فعال نمودن کمیته کارشناسی و نظارت سرعت بخشد و به صورت مرتب گزارش اقدامات را منعکس کند.

حیدری با اشاره به اهمیت محقق شدن تعهدات دستگاه‌های اجرایی در زمینه اشتغال، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی هرمزگان به تعهدات خود در ایجاد 30 هزار فرصت شغلی جدید در سال ۹۸ با برنامه ریزی اقدام نمایند.

شماره خبر : ١٨٦٨٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.