سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > توسعه جزیره هرمز با مشارکت مردم امکان پذیر است/زیبا سازی فضای بصری شهر در جذب گردشگر به این جزیره نقش موثری دارد/فراهم سازی امکانات و زیر ساخت ها موجب تسریع در رونق هرمز خواهد شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٦٧٧

تاریخ:1398/05/14


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
توسعه جزیره هرمز با مشارکت مردم امکان پذیر است/زیبا سازی فضای بصری شهر در جذب گردشگر به این جزیره نقش موثری دارد/فراهم سازی امکانات و زیر ساخت ها موجب تسریع در رونق هرمز خواهد شد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: جزیره هرمز طبیعت زیبا و منحصر به فردی دارد که این امر موجب جذب هزاران گردشگر در سال می شود که باید برای میزبانی از آنها برنامه ریزی مناسبی داشت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در جلسه شورای اداری جزیره هرمز، افزود: زیبا سازی فضای شهری این جزیره در جذب گردشگر نقش موثری دارد که باید مد نظر شهرداری هرمز قرار گیرد.

وی اضافه کرد: جذب گردشگر موجب رونق کسب و کار و به تبع، ایجاد اشتغال و درآمد برای بومیان جزیره خواهد شد که برای تحقق این مهم نیاز به فراهم سازی زیر ساخت های مورد نیاز است.

میرزاد با بیان اینکه فراهم سازی امکانات و زیر ساخت ها موجب رونق هرمز خواهد شد، افزود: مسئولان و شورای شهر جزیره هرمز باید پیگیر فراهم سازی زیرساخت ها در این جزیره باشند تا بتوان روند توسعه آن را تسریع بخشید.

وی توسعه هرمز را با مشارکت مردم امکان پذیر دانست و عنوان کرد: مردم باید در زمینه توسعه محیط زندگی خود همراه مسئولان گام بردارند.

وی تصریح کرد: ورود مردم در زمینه توسعه جزیره هرمز می تواند همراه با اتفاقات کوچک اما تاثیرگذار همراه باشد.

میرزاد واگذاری پروژه های جزیره هرمز به بخش خصوصی و سرمایه گذاران را موثر در روند توسعه جزیره دانست و بیان کرد: باید از توان بخش خصوصی در توسعه جزیره هرمز بخوبی استفاده کرد.

وی بر تکمیل پروژه نیمه کاره اردوگاه دانش آموزی تاکید کرد و گفت: اتمام این پروژه علاوه بر نیاز استان به این اردوگاه ، به منظور اسکان دانش آموزان سراسر کشور از دستورات استاندار هرمزگان نیز است که باید در اولویت قرار گیرد.

شماره خبر : ١٨٦٧٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.