يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > راهکارهایی با حداکثر تاثیرگذاری برای پیشگیری از وقوع جرم اجرایی شوند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٦٤٠

تاریخ:1398/05/12


استاندار هرمزگان در شورای پیشگیری از وقوع جرم استان تاکید کرد:
راهکارهایی با حداکثر تاثیرگذاری برای پیشگیری از وقوع جرم اجرایی شوند

استاندار هرمزگان تاکید کرد: برای پیشگیری از وقوع جرم باید راهکارهایی مناسب و عملیاتی ارائه و اجرایی شوند که حداکثر تاثیرگذاری را در راستای تحقق این هدف مهم داشته باشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم استان هرمزگان، عنوان کرد: یکی از اقداماتی که نیاز است در راستای پیشگیری از وقوع جرم انجام شود، تجزیه و تحلیل پرونده های موجود در دستگاه قضایی استان است تا میزان فراوانی انواع جرایم مشخص و بر روی پیشگیری از جرایمی که دارای گستردگی و فراوانی بیشتری هستند، بیشتر متمرکز شویم.

وی ادامه داد: جلوگیری از موازی کاری و داشتن هماهنگی و انسجام بیشتر از دیگر مواردی است که برای پیشگیری از وقوع جرم باید مورد توجه قرار گیرد تا این کار به شکل بهتر و با سرعت بیشتری به نتیجه برسد.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: برای پیشگیری از وقوع جرم باید راهکارهایی مناسب و عملیاتی ارائه و اجرایی شوند که حداکثر تاثیرگذاری را در راستای تحقق این هدف مهم داشته باشند.

همتی تصریح کرد: با همکاری، همراهی و همدلی مجموعه دستگاه‌های اجرایی و دستگاه قضایی استان، به نتایج بهتری در زمینه‌های مختلف به ویژه پیشگیری از وقوع جرم دست خواهیم یافت که موجب افزایش رضایتمندی مردم می شود.

وی گفت: خوشبختانه این هماهنگی و همکاری میان دستگاه‌های اجرایی و دستگاه قضایی در هرمزگان وجود دارد.

شماره خبر : ١٨٦٤٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.