يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی فرآیند سرمایه‌گذاری ها را تسهیل کنند/لزوم تامین منابع مالی طرح های سرمایه گذاری حوزه کشاورزی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٦١٤

تاریخ:1398/05/09


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی فرآیند سرمایه‌گذاری ها را تسهیل کنند/لزوم تامین منابع مالی طرح های سرمایه گذاری حوزه کشاورزی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی برای تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید، موانع پیش روی سرمایه‌گذاران را مرتفع و امور را تسهیل نمایند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری  در جلسه برسی مشکلات دریافت تسهیلات طرح های سرمایه گذاری از محل منابع صندوق توسعه ملی و اشتغال پایدار روستایی با اشاره به اهمیت تحقق کامل طرح های اشتغالزایی، عنوان کرد: به ثمر نشستن کامل طرح های سرمایه گذاری که از محل منابع صندوق توسعه ملی و اشتغال پایدار روستایی تسهیلات دریافت نموده اند و در مناطق مختلف استان در حال اجرا می باشد، زمینه ساز اشتغال و تولید  بسیار خوبی به ویژه در مناطق روستایی استان خواهد شد.

وی با اشاره به ماموریت فرمانداران برای تسهیل امور سرمایه‌گذاری، تصریح کرد: حمایت از سرمایه‌گذاران با رفع موانع و تسهیل امور مهمترین ماموریت فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی در سال رونق تولید است که باید نسبت به تحقق آن اهتمام ویژه داشته باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: پروژه‌های بسیار خوبی در حوزه پرورش دام و پرورش میگو از محل منابع صندوق توسعه ملی و اشتغال پایدار روستایی در مناطق مختلف استان در حال اجراست که به دلیل مشکلات تامین منابع با موانعی مواجه هستند و ضروریست مدیران دستگاه‌های اجرایی و مدیران عامل بانک‌ها با اتخاذ تدابیر مناسب نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

حیدری خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش هزینه های تولید، شبکه بانکی استان با افزایش تسهیلات سرمایه گذاران واقعی را حمایت کند تا طرح‌های تولیدی خود را به مرحله اجرا برسانند.

وی افزود: کلیه طرح های سرمایه گذاری که در نوبت دریافت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و صندوق توسعه ملی هستند در صورت داشتن شرایط مورد نظر در اسرع وقت تعیین تکلیف گردند.

شماره خبر : ١٨٦١٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.