يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > موانع پیش روی رونق شرکت آلومینیوم المهدی رفع می شود/آلومینیوم المهدی برای کشور و هرمزگان اهمیت بسزایی دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٦١٢

تاریخ:1398/05/09


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
موانع پیش روی رونق شرکت آلومینیوم المهدی رفع می شود/آلومینیوم المهدی برای کشور و هرمزگان اهمیت بسزایی دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: موانع پیش روی شرکت آلومینیوم المهدی مهمترین واحد تولیدی استان رفع و زمینه رونق آن فراهم می گردد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با محوریت بررسی راه های رونق  شرکت آلومینیوم المهدی با اشاره به اهمیت این واحد تولیدی، عنوان کرد: شرکت آلومینیوم المهدی با توجه به ظرفیت اشتغالزایی و درآمدی که دارد برای کشور و استان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی افزود: آلومینیوم المهدی با پیگیری های شبانه روزی که صورت پذیرفت، از بسیاری از مشکلات عبور و به یک شرکت توانمند در سطح کشور واگذار شد و هم اکنون با ظرفیت مناسبی در حال فعالیت است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: با تزریق مواد اولیه جدید به شرکت آلومینیوم المهدی ظرفیت های تولید این کارخانه با رشد چشمگیری روبرو خواهد شد.

حیدری گفت: مشکلات این واحد مهم تولیدی در زمینه حمل و نقل محصولات تولیدی با اتخاذ تدابیر لازم رفع گردید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی همچون گمرک و بنادر ظرفیت های خود را برای رونق کارخانه آلومینیوم المهدی بکار ببرند و موانع پیش روی آن را رفع نمایند.

وی گفت: حفظ چرخه تولید و اشتغال در کارخانه آلومینیوم المهدی برای استان از اهمیت بسزایی برخوردار و از هیچ تلاشی برای تقویت این مجموعه مهم دریغ نخواهد گردید.

شماره خبر : ١٨٦١٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.