يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > مرغ مورد نیاز در هرمزگان با تمهیدات اتخاذ شده تامین شده است/هرگونه جابجایی مرغ با هماهنگی فرمانداران و جهاد کشاورزی صورت پذیرد/تداوم بازدیدهای میدانی از کشتارگاه ها


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٦٠٧

تاریخ:1398/05/08


معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان:
مرغ مورد نیاز در هرمزگان با تمهیدات اتخاذ شده تامین شده است/هرگونه جابجایی مرغ با هماهنگی فرمانداران و جهاد کشاورزی صورت پذیرد/تداوم بازدیدهای میدانی از کشتارگاه ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با تمهیدات اتخاذ شده مرغ مورد نیاز در استان به مقدار مورد نیاز تامین شده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با محوریت تامین مرغ مورد نیاز استان با اشاره به اهمیت تامین به موقع مرغ مورد نیاز استان، خاطرنشان کرد: با تمهیدات اتخاذ  شده مرغ مورد نیاز استان تامین و مشکلی در زمینه تامین این ماده پروتئینی در استان وجود ندارد.

وی در همین رابطه گفت: مرغداری ها و کشتارگاه های استان با تمام ظرفیت وارد چرخه تولید شده اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: حمل و نقل مرغ بین شهرستان های استان با مدیریت فرمانداران است و در صورت درخواست سازمان جهاد کشاورزی فرمانداران مجوز جابجایی بین شهرستان های استان را صادر خواهد نمود.

حیدری افزود: خروج مرغ از استان تا حاکم شدن آرامش کامل در بازار استان همچنان ممنوع خواهد بود.

وی با اشاره به بازدید های میدانی از کشتارگاه های مرغ استان تصریح کرد: برای نظارت بر  روند تولید و عرضه مرغ به بازار استان به صورت سرزده از برخی کشتارگاه های مرغ استان در شرق و غرب استان بازدید به عمل آمد و در صورت نیاز بازدید های میدانی تداوم خواهد پیدا کرد.

شماره خبر : ١٨٦٠٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.