دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پیام تسلیت استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام علی(ع)


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٦١٦

تاریخ:1398/03/06پیام تسلیت استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام علی(ع)

استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن سالروز شهادت مولای متقیان حضرت امام علی علیه السلام را تسلیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در پیام دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن بیست و یکم ماه مبارک رمضان سالروز شهادت امیر مومنان مولی الموحدین حضرت امام علی علیه السلام را به تمامی مسلمانان به خصوص مردم مومن و روزه‌دار استان هرمزگان تسلیت عرض می نمایم و امیدوارم رهروی راستین آن امام همام باشیم.

زندگی نورانی حضرت امام علی(ع) سرشار از آموزه های گرانقدری می باشد که با بهره گیری از آنها می‌توانیم در دنیا و آخرت سعادتمند و رستگار باشیم.

 جوانمردی، عدالت و کمک به ایتام و فقرا از ویژگی های بارز اخلاقی حضرت امام علی علیه السلام است که باید برای ترویج و فرهنگ سازی بیشتر این موارد در جامعه تلاش کنیم.

امیدوارم در این ایام که مصادف است با شب های پرفضیلت قدر، مردم خداجوی و مومن هرمزگان که نماد همدلی و وحدت در کشور هستند و امسال باشکوه تر از قبل در مراسم احیاء شب های قدر شرکت نموده اند، از معنویات و برکات این شب ها بهره‌مند شوند و طاعات و عبادات مردم مسلمان و روزه‌دار مورد قبول درگاه خداوند متعال قرار گیرد.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ١٧٦١٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.