دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > میز خدمت باید به معنای حقیقی در راستای تسهیل در ارائه خدمات به مردم اقدام کند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٣٣٠

تاریخ:1398/02/19


سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
میز خدمت باید به معنای حقیقی در راستای تسهیل در ارائه خدمات به مردم اقدام کند

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با تاکید بر اینکه میز خدمت، طرحی نمادین نیست و باید به معنای حقیقی در راستای تسهیل در ارائه خدمات به مردم اقدام کند، گفت: از این طریق می توان با تجمیع خدمات، به درخواست های ارباب رجوع رسیدگی کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در بازدید از روند اجرای خدمات میز خدمت در ادارات کل ثبت احوال و آموزش پرورش استان هرمزگان، عنوان کرد: تمامی ارباب رجوعی که به صورت حقیقی یا حقوقی به دستگاه مراجعه می کنند باید از طریق میز خدمت و با استانداردهای لازم خدمات را دریافت کنند.

وی گفت: میز خدمت در ادارات و سازمان ها باید با حضور خبره ترین کارشناس اداره شود، چرا که متصدی این میز باید به تمامی خدمات سازمان اشراف کافی داشته و پاسخگو باشد.

وی با بیان اینکه دستگاه ها باید فرآیندهای اداری خود را به درستی احصا کنند، اضافه کرد: فرآیند ها باید در قالبی تعریف شود که بتوان از طریق آن در کمترین زمان ممکن خدمات تجمیع شده را به ارباب رجوع به صورت الکترونیک ارائه داد.

شیبانی با تاکید بر ضرورت روان سازی خدمات در ادارات و دستگاه ها، افزود: سرگردانی ارباب رجوع در اتاق های ادارات و دستگاه ها تبعات خوبی در پی ندارد.

شماره خبر : ١٦٣٣٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.