دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رفع مسائل شرکت های فعال در بندر شهید رجایی در سطح ملی و استانی پیگیری می شود/تلاش می‌کنیم کارگران با نشاط و امید بیشتر کار خود را انجام دهند/با انعطاف می توان شرایط را تسهیل و روان نمود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٣١٤

تاریخ:1398/02/18


دکتر همتی در نشست بررسی مسائل شرکت های فعال در بندر شهید رجایی:
رفع مسائل شرکت های فعال در بندر شهید رجایی در سطح ملی و استانی پیگیری می شود/تلاش می‌کنیم کارگران با نشاط و امید بیشتر کار خود را انجام دهند/با انعطاف می توان شرایط را تسهیل و روان نمود

استاندار هرمزگان گفت: بخشی از مسائل و مشکلات شرکت های فعال در بندر شهید رجایی، در حوزه استان پیگیری و رفع می شود و بخش دیگر هم نیازمند پیگیری در سطح ملی می باشد که این کار نیز انجام خواهد شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست بررسی مسائل شرکت های فعال در بندر شهید رجایی، عنوان کرد: با توجه به شرایط موجود و هزینه هایی که برای شرکت های فعال در بندر شهید رجایی وجود دارد، ما به عنوان مجموعه دستگاه های دولتی در کنار این شرکت ها تلاش می‌کنیم تا کارگران در فضای با نشاط و شاداب و با امید کار خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: بخش خصوصی هم در این شرایط خود را مسئول می داند و برای مقابله با تحریم ها و اقدامات دشمن خود را تجهیز و آماده نموده است تا در کنار دولت به فعالیت بپردازد.

استاندار هرمزگان افزود: بخشی از مسائل و مشکلات این شرکت ها در حوزه استان پیگیری و رفع می شود و بخش دیگر هم نیازمند پیگیری در سطح ملی می باشد که این کار نیز انجام خواهد شد.

همتی تصریح کرد: در این شرایط باید انعطاف های بیشتری را به کار بگیریم و دستگاه‌های نظارتی نیز باید متناسب با شرایط جدید سیاست‌های نظارتی خود را تنظیم و اعمال نمایند.

استاندار هرمزگان بیان داشت: با انعطاف بیشتر می توانیم شرایط را تسهیل، روان و بهتر مدیریت کنیم تا فعالان و کارگران بخش‌های مختلف بتوانند خدمات مناسبی را از جمله در حوزه بندر شهید رجایی ارائه کنند.

شماره خبر : ١٦٣١٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.