دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > نجات جان مادر باردار توسط ستاد مدیریت بحران استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٨٩٤

تاریخ:1398/01/26


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خبر داد:
نجات جان مادر باردار توسط ستاد مدیریت بحران استان هرمزگان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از نجات جان مادر بارداری که دچار مارگزیدگی شده بود توسط تیم ستاد مدیریت بحران استان و امکانات ارتش در شهرستان جاسک خبرداد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس ضمن اعلام این خبر گفت: علی رغم تمامی هشدارها و توصیه های ایمنی مبنی بر اینکه زنان باردار و افراد دارای بیماری خاص شرایط خود را به عوامل ستاد بحران اعلام کنند اما باز هم برخی افراد بی توجهی کرده و این امر موجب شد که یک مادر باردار در معرض خطر قرار گیرد.

وی با بیان اینکه سرعت عملکرد تیم ستاد بحران در انتقال مادر باردار به مرکز درمانی موجب نجات جان مادر و فرزند شد، افزود: ورود به موقع تیم ستاد بحران و انتقال بیمار توسط بالگرد ارتش به مرکز درمانی نجات جان مادر و فرزندش را رقم زد.

مدرس تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور امداد رسانی به افراد مصدوم و بیمار و هم چنین امداد به مناطق آب گرفتگی، 10 پرواز را تاکنون انجام داد که طی این پروازها علاوه بر نجات جان مادر باردار، هم اکنون در حال انتقال فردی با حمله قلبی و یک مصدوم تصادفی به مراکز درمانی است.

وی با اشاره به اینکه مردم به توصیه های ایمنی ستاد بحران در شرایط حساس و بحرانی عمل کنند، بیان کرد: مردم باید به توصیه های ایمنی که برای حفظ جان آنها در شرایط حساس از سوی ستاد بحران اعلام می شود عمل کنند تا کمترین آسیبی به آنها وارد نشود.

وی در پایان از همراهی منطقه ولایت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در جاسک، قدردانی ویژه کرد.

شماره خبر : ١٥٨٩٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.