دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بهترین فرصت ها برای تبلیغ و تشویق سرمایه گذاری در استان هرمزگان وجود دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٨٩٢

تاریخ:1398/01/26


معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه در همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان:
بهترین فرصت ها برای تبلیغ و تشویق سرمایه گذاری در استان هرمزگان وجود دارد

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه گفت: بهترین فرصت ها برای تبلیغ و تشویق سرمایه گذاری در استان هرمزگان وجود دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر انصاری در همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان، عنوان کرد: هرچه نعمت است از فرصت‌های اقتصادی بسیار گسترده تا جاذبه‌های گردشگری متنوع در استان هرمزگان وجود دارد.

وی ادامه داد: این استان باید کمک حال اقتصاد کشور باشد، پس باید مشکلات را شناسایی کنیم و تلاش‌های اقتصادی بیشتری را شاهد باشیم.

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه افزود: بزرگترین بندر کشور و گل سر سبد موقعیت جغرافیایی کشور در این استان قرار دارد.

انصاری بیان داشت: بندرعباس از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین و پرظرفیت ترین بندرهای دنیا در خلیج فارس بوده است و محیطی شناخته شده تلقی می‌شود.

وی گفت: سفارتخانه ها و کشورهایی که علاقه به سرمایه گذاری دارند را تشویق به سرمایه گذاری می کنیم.

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه خاطرنشان کرد: بهترین فرصت ها برای تبلیغ و تشویق سرمایه گذاری در استان هرمزگان وجود دارد و ‌نمایندگی های ما آمادگی کامل برای همکاری را دارند.

انصاری بیان داشت: وزارت امورخارجه با توجه به تجربیات خود در این زمینه قدم های خوبی برداشته است و این همایش فرصتی ناب برای شناسایی توانمندی های استان هرمزگان می باشد.

وی اضافه کرد: پیشنهاد می کنم حضور در بازار عراق را در اولویت خود داشته و یکی از تضمین های موجود حضور در بازار عراق باشد.

شماره خبر : ١٥٨٩٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.