دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > هرمزگان از ظرفیت های بالایی برای جذب سرمایه گذاری برخوردار است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٨٩١

تاریخ:1398/01/26


معاون وزیر اقتصاد و دارایی در همایش بین‌المللی فرصت های سرمایه گذاری استان:
هرمزگان از ظرفیت های بالایی برای جذب سرمایه گذاری برخوردار است

معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: هرمزگان از ظرفیت های بالایی برای جذب سرمایه گذاری برخوردار است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، سید علی محمد موسوی در همایش بین‌المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان عنوان کرد: هرمزگان از ظرفیت های بالایی برای جذب سرمایه گذاری برخوردار است.

وی ادامه داد: باید با ایجاد وحدت رویه از سردرگمی سرمایه گذار خارجی جلوگیری کنیم.

رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران افزود: در عرصه سرمایه گذاری باید به سمت ائتلاف سرمایه گذاری داخلی و خارجی و سرمایه گذاری مجدد حرکت کرد.

معاون وزیر اقتصاد و دارایی بیان داشت: سرمایه‌گذاران توجه داشته باشند به منظور جلوگیری از بعضی ناهماهنگی‌ها و سرگردانی ها فقط از طریق سازمان سرمایه‌گذاری در استان نسبت به انجام فعالیت های خود و صدور مجوز اقدام کنند.

وی گفت: هیچ محدودیتی برای حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشور وجود ندارد.

موسوی بیان داشت: باید بخش خصوصی را وارد سرمایه‌گذاری کنیم و از وجود و ظرفیت آن‌ها استفاده کنیم.

شماره خبر : ١٥٨٩١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.