دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > نظارت و راهبری دستگاه های اجرایی به طور جدی توسط مجموعه استانداری انجام شود/مدیران کل استانداری منشا ایده ها و پیشنهادات کاربردی و خلاقانه باشند/برای رونق تولید باید به طور تمام وقت در خدمت مردم و بخش خصوصی باشیم/تقویت میز خدمت و تکریم ارباب رجوع در اولویت قرار دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٦٦٩

تاریخ:1398/01/17


دکتر همتی در شورای مدیران استانداری هرمزگان:
نظارت و راهبری دستگاه های اجرایی به طور جدی توسط مجموعه استانداری انجام شود/مدیران کل استانداری منشا ایده ها و پیشنهادات کاربردی و خلاقانه باشند/برای رونق تولید باید به طور تمام وقت در خدمت مردم و بخش خصوصی باشیم/تقویت میز خدمت و تکریم ارباب رجوع در اولویت قرار دارد

استاندار هرمزگان گفت: نظارت جدی بر دستگاه های اجرایی از مهمترین وظایف استانداری محسوب می شود که مدیران کل استانداری باید آن را به طور جدی پیگیری نمایند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای مدیران استانداری هرمزگان با تأکید بر اینکه در سال جدید باید تلاش مضاعف و مدیریت بهتری جهت تحقق اهداف این سال به ویژه در حوزه رونق تولید داشته باشیم، عنوان کرد: مدیران کل با روحیه و انگیزه بیشتر و تحولی سازنده کارها را به پیش ببرند.

وی ادامه داد: سازماندهی مناسب، مدیریت کارآمد، نظم و انضباط در کار و مدیریت شاداب و بانشاط از مواردی است که انتظار داریم مدیران در سال جدید آنها را سرلوحه قرار دهند.

استاندار هرمزگان افزود: مدیران باید به طور شبانه روز خود را وقف کار نموده و ایده پردازی های جدید برای رسیدن به اهداف از طریق بهینه ترین راه داشته باشند.

همتی تصریح کرد: مجموعه مدیران استانداری عملکرد یک سال گذشته خود را مورد بررسی قرار داده و تلاش کنند که کمبودها و نواقص کار خود را جبران نمایند.

وی با تأکید بر اینکه باید جامعه را شاداب و بانشاط اداره کنیم، بیان داشت: حرکت و تحول مدیران موجب ایجاد شادابی و نشاط بیشتر در جامعه خواهد شد.

استاندار هرمزگان با تأکید بر لزوم جدیت مدیران در راستای تحقق منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و پیگیری اجرای برنامه‌های دولت، اظهار داشت: در سال ۹۸ باید تلاش کنیم که با وجود تحریم ها، کارهای بهتری برای خدمت به مردم انجام شود و فرصت های طلایی که در بطن تحریم ها وجود دارد که موجب توجه به توانمندی های داخلی خواهد شد را بیابیم و آن ها را عملیاتی کنیم.

همتی با بیان اینکه مدیران کل استانداری باید منبع و منشا افکار، ایده ها و پیشنهادات کاربردی و خلاقانه باشند، خاطرنشان کرد: باید در سیستم اداری و مجموعه استانداری روح جدیدی بدمیم و برنامه ها و افکار جدید را به کار بگیریم.

وی گفت: سرعت در انجام کار از موارد بسیار مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد و همچنین چهارچوب برنامه‌ها باید برای زیر مجموعه ترسیم و تبیین گردد.

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه باید به ایده های نوین و خلاقانه میدان دهیم، عنوان کرد: استانداری باید همه دستگاه های اجرایی در استان و بخش خصوصی را راهبری و هدایت کند و از نزدیک برنامه هایی که در حال اجراست را تحت نظارت قرار دهد.

وی تقویت میز خدمت و تکریم ارباب رجوع در دستگاه‌های اجرایی را از مهمترین اولویت‌های سال ۹۸ در هرمزگان در راستای ایجاد رضایتمندی در میان مردم اعلام کرد و گفت: توسعه شبکه دولت الکترونیک از مواردی است که باید در راستای سهولت انجام کار مردم در سراسر استان پیگیری شود و میز خدمت در دستگاه های اجرایی نیز باید تقویت گردد.

همتی تاکید کرد: نظارت جدی بر دستگاه های اجرایی از مهمترین وظایف استانداری محسوب می شود که مدیران کل استانداری باید آن را به طور جدی پیگیری نمایند.

استاندار هرمزگان تولید را پشتوانه کشور دانست و بر لزوم بکارگیری منابع در این عرصه و واگذاری امور به مردم و بخش خصوصی تاکید کرد و بیان داشت: تکریم بخش خصوصی با تسریع در انجام کار این بخش محقق می شود و روان سازی کار برای بخش خصوصی از اولویت های مهم در سال جاری است.

همتی اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی باید به طور تمام وقت در خدمت مردم و بخش خصوصی باشند تا تولید رونق پیدا کند، چون رمز موفقیت کشور در گروی رونق تولید است.

وی گفت: همه ما باید تلاش کنیم که جاذبه هایی برای سرمایه گذاران در هرمزگان ایجاد شود تا آنها این استان را برای فعالیت انتخاب کنند و در این راستا باید ظرفیت های نهفته در این استان را به خوبی معرفی کنیم.

استاندار هرمزگان افزود: همه مدیران تلاش کنند تا در سال جاری خدمات بهتر و باکیفیت تری را در استان به مردم ارائه نماییم.

شماره خبر : ١٥٦٦٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.