دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > مردم خونگرم هرمزگان به یاری مردم مناطق سیل زده بشتابند/نیاز ضروری سیل زدگان به مواد غذایی و وسایل امدادی/ضرورت ارسال متمرکز کمک های مردمی هرمزگان به مناطق سیل زده کشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٦٦٨

تاریخ:1398/01/17


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
مردم خونگرم هرمزگان به یاری مردم مناطق سیل زده بشتابند/نیاز ضروری سیل زدگان به مواد غذایی و وسایل امدادی/ضرورت ارسال متمرکز کمک های مردمی هرمزگان به مناطق سیل زده کشور

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: با توجه به خرابی های گسترده سیل در مناطق مختلف کشور و نیاز ضروری هموطنان به کمک های مردمی ، مردم خونگرم هرمزگان با کمک های خود به یاری سیل زده گان در مناطق مختلف کشور بشتابند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست هماهنگی جمع آوری و ارسال کمک های مردمی هرمزگان به استان های سیل زده کشور ، عنوان کرد:  با توجه به عمق و گستردگی خرابی های سیل در مناطق سیل زده کشور و تحمیل خسارت سنگین به مردم  این مناطق  جمع آوری و  ارسال کمک های مردمی به این مناطق بیش از پیش ضروری است.

وی افزود: در پی سیلاب های بی سابقه در استان های گلستان ، مازندران، لرستان ، کرمانشاه ، ایلام و خوزستان بسیاری از مردم ساکن در شهر ها و روستاهای این مناطق خانه و کاشانه خود را از دست داده اند و در کمپ ها و اردوگاه های هلال احمر و سایر دستگاه های امدادی و حمایتی اسکان داده شده اند که به شدت نیازمند یاری هم وطنان برای عبور از این شرایط سخت هستند.

سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: در شرایط فعلی مردم مناطق سیل زده به شدت نیازمند مواد غذایی و پوشاک شامل کنسرو، غذای گرم، روغن ، گوشت دارو و غیره هستند.

حیدری در همین رابطه گفت: وسایل امدادی نظیر بیل ، گونی ،ماشین آلات، موتور پمپ های تخلیه آب  از دیگر نیاز های ضروری مناطق سیل زده کشور می باشد.

وی گفت: مردم شریف و خونگرم هرمزگان سابقه درخشانی در کمک رسانی به مردم مناطق مختلف کشور در برهه های مختلف دارند و انتظار می رود  در این شرایط ویژه با تمام توان به یاری مردم سیل زده کشور با کمک های خود بیایند.

سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر جمع آوری و ارسال متمرکز کمک های مردمی هرمزگان به مناطق سیل زده خاطرنشان کرد: کلیه کمک های که در استان هرمزگان برای مناطق سیل زده جمع آوری می گردد به صورت متمرکز  با مدیریت هلال احمر ، کمیته امداد و پایگاه های بسیج و سایر نهادهای امدادی و مردمی جمع آوری و به مناطق سیل زده ارسال گردد.

سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت:  کلیه واحد های صنعتی استان کمک های خود را جهت ارسال به مناطق سیل زده با هماهنگی با سازمان صنعت معدن و تجارت استان و دستگاه های امدادی ارسال نمایند.

وی در همین رابطه گفت: کلیه کمک های مردمی با هماهنگی کامل بین هلال احمر ، کمیته امداد و سپاه به مناطق سیل زده  ارسال گردد.

حیدری تصریج کرد: کلیه فرمانداران شهرستان های تابعه استان همه ظرفیت های شهرستان ها را برای جمع آوری کمک های مردمی  جهت ارسال به مناطق سیل زده از طریق نهاد های امدادی و حمایتی بکار ببرند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: اولین محموله کمک های مردمی هرمزگان  به مناطق سیل زده کشور به صورت متمرکز روز سه شنبه بیستم فروردین ماه به این مناطق ارسال می گردد.

شماره خبر : ١٥٦٦٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.