دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > جذب سرمایه گذاری های جدید از مهمترین اهداف برگزاری سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در هرمزگان است/پیش بینی شرکت بیش از 700 سرمایه گذار داخلی و خارجی در سومین همایش بین الملی فرصت های سرمایه گداری هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٦٦٧

تاریخ:1398/01/17


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
جذب سرمایه گذاری های جدید از مهمترین اهداف برگزاری سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در هرمزگان است/پیش بینی شرکت بیش از 700 سرمایه گذار داخلی و خارجی در سومین همایش بین الملی فرصت های سرمایه گداری هرمزگان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: جذب سرمایه گذاری های جدید داخلی و خارجی در حوزه های مختلف از مهمترین اهداف برگزاری سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در هرمزگان است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست هماهنگی برگزاری سومین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان، با تبریک فرا رسیدن سال نو  با اشاره به اهمیت این همایش ، عنوان کرد: سومین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان در حوزه های مختلف به عنوان قطب اقتصادی کشور در سطح ملی و بین اللملی است.

وی افزود: از همه ظرفیت های رسانه ای برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان همزمان با برگزاری سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در سطح ملی و بین المللی بهره گرفته شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به نام گذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال رونق تولید، خاطرنشان کرد: با توجه به نامگذاری سال جدید به عنوان سال رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، انشاء الله هرمزگان در ابتدای  سال با برگزاری شایسته سومین همایش  فرصت های سرمایه گذاری به عنوان جنوبی ترین استان کشور پیشگام اجرای منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق شعار سال باشد.

حیدری خاطرنشان کرد: سومین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری از اهمیت بسزایی در جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی برای توسعه استان هرمزگان  در حوزه های مختلف برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت همایش کلیه دستگاه های اجرایی ذیربط با حساسیت ویژه مباحث مربوط به همایش در حوزه تخصصی خود شامل دعوت از سرمایه گذران داخلی و خارجی ، پنل های تخصصی همایش و نمایشگاه دنبال و پیگیری نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: این همایش با محوریت صنعت و معدن ، شیلات ، کشاوزی ، گردشگری ، حمل و نقل ، طرح های دانش بنیان  و مناطق آزاد در برگزار می گردد.

حیدری گفت: با توجه به روند مناسب و خوب سرمایه گذاری ها در استان هرمزگان  در سال 97 در حوزه های مختلف کشاورزی ، صنعت ، پتروشیمی و نفت وغیره امیدواریم  در سال 98 با برگزاری سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری استان زمینه جذب سرمایه گذاری های جدید در هرمزگان که رونق تولید و اشتغال را به همراه دارد فراهم گردد.

وی خاطرنشان کرد: بیش از دو هزار نفر از سرمایه گذاران داخلی و خارجی  به سومین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان دعوت شده اند که پیش بینی می گردد بیش از هفتصد نفر در این همایش شرکت کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: بخش های جانبی همزمان با برگزراری همایش شامل نمایشگاه همایش به مدت دو روز و هفت پنل تخصصی سرمایه گذاری در حوزه های مختلف برپا خواهد شد.

حیدری تصریح کرد: با برگزاری سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری استان انتظار می رود شاهد اقدمات خوبی با جذب سرمایه گذاری های جدید در حوزه حمل و نقل ، انرژی ، گردشگری ، صنعت، کشاورزی در استان هرمزگان باشیم.

وی گفت: سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری  استان با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی  و مقامات ارشد کشوری  در تاریخ بیست و ششم و بیست و هفتم  فرودین ماه در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار می گردد.

شماره خبر : ١٥٦٦٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.