چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > روحانيت مسئوليت مهم هدايت فرهنگي جامعه را بر عهده دارند/بايد فرصت هاي نهفته در محاصره اقتصادي را شكوفا كنيم


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٤٦٦

تاریخ:1397/06/31


استاندار هرمزگان در نشست هم انديشي و تجليل از سفيران فرهنگي:
روحانيت مسئوليت مهم هدايت فرهنگي جامعه را بر عهده دارند/بايد فرصت هاي نهفته در محاصره اقتصادي را شكوفا كنيم

استاندار هرمزگان گفت: روحانيت مسئوليت مهم هدايت فرهنگي جامعه را بر عهده دارند كه مردم از نظر فرهنگي از اين ظرفيت بهره مند شده اند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست هم انديشي و تجليل از سفيران فرهنگي استان هرمزگان با اشاره به حضور بيش از هزار و 200 روحاني مبلغ در مناطق مختلف هرمزگان در ايام دهه نخست ماه محرم، عنوان كرد: اين روحانيون به عنوان سفيران فرهنگي، كارهاي فرهنگي خوبي را در شهرها و روستاهاي مختلف هرمزگان در اين ايام انجام دادند.

وي به تحريم و جنگ اقتصادي دشمن عليه كشورمان اشاره كرد و افزود: در هر تهديد و تحريم دشمن، ده ها فرصت وجود دارد كه مي توانيم با شكوفايي آنها در جهت آباداني و سازندگي كشور گام برداريم.

استاندار هرمزگان ادامه داد: فرصت هاي بسياري در درون محاصره اقتصادي دشمن نهفته است كه روحانيت مي توانند با حضور در ميان اقشار مختلف مردم، اين فرصت ها را تبيين نمايند.

همتي بيان داشت: با وحدت و همدلي مي توانيم در بخش اقتصادي كارهاي بزرگي انجام دهيم و به شرايط مناسبي در زمينه توليد و اشتغال و درآمدهاي مردم برسيم.

وي با بيان اينكه انديشه مكتب اسلام در جهت تعالي انسان است، اظهار داشت: روحانيت مسئوليت مهم هدايت فرهنگي جامعه را بر عهده دارند كه مردم از نظر فرهنگي از اين ظرفيت بهره مند شده اند.

شماره خبر : ١٠٤٦٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.