شنبه ٢١ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > راهکار اصلی مقابله با کرونا رعایت تمامی اصول بهداشتی، فاصله گذاری و به ویژه استفاده از ماسک است/تامین تجهیزات بیمارستانی و دارو جهت درمان بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان با پیگیری و تلاش گسترده/با بهره‌برداری از پروژه‌های بیمارستانی در حال اجرا، استان هرمزگان تا پایان دولت دوازدهم به لحاظ شاخص امکانات بیمارستانی و درمانی به سطح مطلوبی می‌رسد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٩٧٨

تاریخ:1399/04/07


دکتر همتی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی خلیج فارس:
راهکار اصلی مقابله با کرونا رعایت تمامی اصول بهداشتی، فاصله گذاری و به ویژه استفاده از ماسک است/تامین تجهیزات بیمارستانی و دارو جهت درمان بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان با پیگیری و تلاش گسترده/با بهره‌برداری از پروژه‌های بیمارستانی در حال اجرا، استان هرمزگان تا پایان دولت دوازدهم به لحاظ شاخص امکانات بیمارستانی و درمانی به سطح مطلوبی می‌رسد

استاندار هرمزگان راهکار اصلی مقابله با کرونا را رعایت تمامی اصول بهداشتی، فاصله گذاری و به ویژه استفاده از ماسک دانست.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی خلیج فارس راهکار اصلی مقابله با کرونا را رعایت تمامی اصول بهداشتی دانست و بیان داشت: اگر همه ما دستورالعمل های بهداشتی از جمله شستشوی منظم دست ها، استفاده از ماسک و فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی را رعایت کنیم، می‌توانیم ویروس کرونا را شکست دهیم.
 
وی ادامه داد: همچنین نیاز است در راستای حفظ سلامت خود و دیگران تا جایی که امکان دارد، در خانه بمانیم و تردد و مسافرت غیر ضروری نداشته باشیم.
 
استاندار هرمزگان افزود: استفاده از ماسک تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از انتقال ویروس کرونا دارد و بر این اساس در همه فعالیت ها، مشاغل، اصناف، ادارات و بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی، استفاده از ماسک برای همه الزامی است.
 
همتی تصریح کرد: در زمینه تامین تجهیزات بیمارستانی و دارو، جهت درمان بیماران مبتلا به کرونا در استان هرمزگان، اقدامات بسیار زیادی صورت گرفته و با پیگیری‌ها و تلاش‌های گسترده این تجهیزات و داروهای مورد نیاز در استان تامین شده است.
 
وی همچنین به پروژه‌های بیمارستانی در حال اجرا در هرمزگان اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به هدف گذاری صورت گرفته جهت ایجاد هزار و ۷۰۰ تخت بیمارستانی جدید در استان با احداث بیمارستان های جدید و توسعه بیمارستان های موجود، این طرح ها با جدیت در حال اجراست.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: پروژه‌هایی همچون بیمارستان شریعتی بندرعباس، بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس، بیمارستان ستاره خلیج فارس و بیمارستان جدید میناب از جمله این طرح‌ها محسوب می‌شوند.
 
همتی اظهار داشت: با تکمیل این طرح ها تا پایان سال جاری و همچنین تا پایان دولت دوازدهم، استان هرمزگان به لحاظ شاخص امکانات بیمارستانی و درمانی به سطح مطلوبی می‌رسد.

شماره خبر : ٢١٩٧٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/21

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.