چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بازدید استاندار هرمزگان از روند اجرای پروژه بزرگ فاز سوم بندر شهید رجایی/دکتر همتی: فاز سوم بندر شهید رجایی به عنوان یک ابر پروژه به دست مهندسان و متخصصان ایرانی با جدیدترین تکنولوژی ها در حال اجراست


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٣٨٠

تاریخ:1399/01/20بازدید استاندار هرمزگان از روند اجرای پروژه بزرگ فاز سوم بندر شهید رجایی/دکتر همتی: فاز سوم بندر شهید رجایی به عنوان یک ابر پروژه به دست مهندسان و متخصصان ایرانی با جدیدترین تکنولوژی ها در حال اجراست

استاندار هرمزگان از روند اجرای پروژه بزرگ فاز سوم بندر شهید رجایی بندرعباس بازدید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از این بازدید، بیان داشت: فاز سوم بندر شهید رجایی از ابر پروژه های در حال اجرا در هرمزگان است.
 
وی ادامه داد: با تکمیل این فاز شرایط برای پهلوگیری کشتی‌های بزرگ کانتینری با ظرفیت ۱۸ هزار teu در بندر شهید رجایی فراهم می شود و ۲.۲ میلیون teu کانتینر به ظرفیت بندر شهید رجایی اضافه می‌شود.
 
استاندار هرمزگان افزود: این پروژه بزرگ به دست مهندسان و متخصصان ایرانی طراحی، نظارت و با آخرین تکنولوژی های روز به اجرا در آمده است که این امر یک موفقیت بزرگ برای کشورمان محسوب می شود.
 
وی گفت: اجرای این پروژه بسیار مهم و راهبردی توسط متخصصان و مهندسین داخلی، نشان دهنده توانمندی‌های ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف است.

شماره خبر : ٢١٣٨٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.