پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > قدردانی استاندار هرمزگان از حضور حماسی و گسترده مردم استان هرمزگان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٠٣٣

تاریخ:1398/11/22قدردانی استاندار هرمزگان از حضور حماسی و گسترده مردم استان هرمزگان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

استاندار هرمزگان با صدور پیامی از حضور حماسی و گسترده مردم ولایتمدار، مومن و انقلابی استان هرمزگان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تشکر و قدردانی نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
امروز و همزمان با یوم الله ۲۲ بهمن، سراسر ایران اسلامی از جمله استان هرمزگان شاهد حضور گسترده، حماسی، دشمن شکن و باشکوه مردم در جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود.
 
اقیانوس بیکرانی از انسان های مومن و انقلابی در استان هرمزگان همگام با مردم در دیگر نقاط ایران اسلامی، در این روز با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضور یافتند و بار دیگر پایبندی خود به آرمان ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را اعلام نمودند.
 
ملت ایران اسلامی در طول ۴۱ سال گذشته با اقتدار و صلابت در راه پرافتخار انقلاب اسلامی گام برداشته و همچنان محکم و استوار مسیر پیشرفت و تعالی را ادامه می‌دهد.
 
این حضور گسترده بار دیگر پیام ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان را مخابره نمود و ثابت کرد که دسیسه‌های بدخواهان این ملت راه به جایی نخواهد برد و مردم همواره با بصیرت خود، توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.
 
اینجانب از حضور حماسی و گسترده مردم ولایتمدار، مومن و انقلابی استان هرمزگان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن که در گوشه گوشه این استان، جلوه هایی باشکوه در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را رقم زدند، تشکر و قدردانی می نمایم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢١٠٣٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/20

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.